Starfield, daire yangınında çiftin hayatını kurtardı.

Reddit kullanıcısı Tidyckilla için video oyunları oynamak sizi daha havalı, daha güçlü ve daha çekici hale getirdiğini biliyoruz, ancak Starfield’i maraton tarzında oynama kararı, çiftin ölümcül bir yangından nasıl kaçtığının nedeni olarak gösterilmektedir. Geç saatlere kadar Starfield’e bağımlı kalarak birlikte misafirhanesindeki ölümcül bir yangından kurtulan çiftin bu durumu kredilendirilmektedir.

Eurogamer tarafından fark edilen habere göre, Starfield subredditine başlayan u/tidyckilla, hayatta kalmasını oyunun başarısına borçlu olduğunu belirtmek için hafta sonu yayınladı.

“Starfield 1 Eylül’de benim ve ailemin hayatını gerçekten kurtardı,” diye başlıyor paylaşım. Ne kadar süredir merakla beklediğini açıkladıktan sonra, ölmemiş biri olarak şöyle devam ediyor: “31 Ağustos gecesi bu yeni evrene deneyimlemek için mümkün olduğu kadar uzun süre oynamaya karar verdim. Sabaha karşı 2:26’da, oyun oynarken, alt kataki komşumun apartmanında bir patlama sesi duydum.”

Küçük bir patlama gibi görünmüyordu ve sonucunda çıkan yangın korkutucu bir hızla yayıldı. “Olanları görmek için oyunumu duraklattım, kapıyı açtığımda apartmanımıza merdivenler boyunca alevler yükseliyordu.”

Fotoğraf, apartmandan karşı sokaktan görülen, şiddetli yangını göstermektedir ve dürüst olmak gerekirse, dehşet verici görünmektedir. Redditor, hikayenin uydurma olduğunu iddia eden olası komploculara yanıt olarak yangın sonrasının bazı üzücü fotoğraflarını da yayınladı. Bu haber raporu, yangının nedeni henüz araştırılan üzücü bir şekilde bir komşunun öldüğünü, diğer üç kişinin de itfaiyeciler tarafından kurtarıldığını belirtmektedir.

Bu, geç saatlere kadar oyun oynamanın sizin için çok iyi olduğunun başka bir kanıtıdır.

tidyckilla, “Bu oyunun benim ailemi ve beni korkunç bir kaderden kurtarmasından dolayı teşekkür etmek istiyorum,” diyor ve “TANRIM HOWARD’A ÖVGÜLER OLSUN” diye sona eriyor.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Destiny 2’nin En Vahşi Hafta Sonlarından Birini Yaşadı

Video oyunlarının bozulduğu zaman güzeldir. Aynı zamanda oyuncular için inanılmaz eğlenceli olabilir ve her şeyin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com