“3 Ay Game Pass Ultimate ile Ücretsiz Starfield Koleksiyoner Öğesini Kazan!”

Starfield için şu anda çok sayıda Xbox Game Pass Ultimate fırsatı bulunuyor. Starfield’ın Game Pass’teki lansmanıyla birlikte Best Buy, 45 dolar karşılığında üç aylık aboneliklerle birlikte gizemli Starfield koleksiyonları satıyor. Eğer koleksiyonla ilgilenmiyorsanız ve sadece en ucuz abonelik yolunu istiyorsanız, Amazon sizin için 31.49 dolara üç aylık kodlar sunuyor.

Best Buy, Starfield koleksiyonlarını “valizler” olarak tanımlıyor ve temalı paketleme ve üç adet vinil çıkartmalarla birlikte geliyor. Valizler 6.75 inç genişliğinde ve 5.25 inç yüksekliğindedir. Aşağıda gösterilen valiz sizin alabileceğiniz örneklerden sadece bir tanesidir.

Best Buy’da ek olarak “Starfield hediyeyle 3 aylık abonelik” için 45 dolar karşılığında satın alabilirsiniz. Amazon üzerinden bu üyeliği satın alırsanız, üç aydır Xbox Game Pass Ultimate için kullanılabilecek bir dijital kod alırsınız. Bu, Xbox, PC ve mobil için her geçen gün büyüyen bir oyun kütüphanesine, Gold ve EA Play üyeliğine erişim içermektedir.

Sadece PC’de oynuyorsanız, benzer bir fırsat PC Game Pass için mevcuttur ve şu anda 21 dolardır (30 dolardan düşürülmüştür).

Bu fırsatların yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’ndeki müşterilere sunulduğunu ve kodların satın alımdan sonra iade veya geri ödeme yapılamayacağını unutmayın. Ancak bu kod, mevcut üyelikleri uzatmak için kullanılabilir.

Microsoft bu yıl Xbox Game Pass abonelik fiyatını aylık 17 dolara yükseltti, ancak hala harika bir fırsat olduğu kesin (özellikle indirimli olarak mevcut olduğunda). Platformda bulunan oyunların sayısı şaşırtıcıdır ve Minecraft, GTA V, Halo Infinite ve Sea of Thieves gibi hit oyunlara abonelikle erişilebilir. Ayrıca Starfield gibi tüm Microsoft birinci taraf oyunlarına da lansman gününde erişim hakkı elde edersiniz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. GameSpot, sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız gelirden pay alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com