Arcade1Up Infinity Oyun Tahtası, 50 Uygulama İle Şimdi Amazon’da

Arcade1Up’ın zor bulunan cihazı Infinity Game Board, yeniden stoklara girdi ve Amazon artık bu harika makineyi satıyor. Aile ve arkadaşlarla oyun geceleri için masaüstü oyunları hala popülerliğini koruyor ve oyunları depolamak için tüm bir dolap ayırmak istemeyenler için Arcade1Up’ın Infinity Game Board’u harika bir seçenektir. Bu yüksek teknolojili tablet yaklaşık 50 oyun ve etkinlikle birlikte gelir ve bir mağazada daha birçok seçeneğe sahiptir ve fiyatı 500 dolardır.
Infinity Game Board, Arcade1Up’ın daha pahalı olan (ancak aynı zamanda harika olan) Infinity Game Table’ın daha küçük bir masaüstü versiyonudur. İkincisi, bir ekranla bir kahve masası olan bir üründür ve perakende fiyatı 1000 dolardır, ancak şu anda Amazon’da 100 dolardan fazla indirimli olarak bulabilirsiniz.
Infinity Game Board, daha önceki sürümünün daha ince ve daha kompakt bir versiyonudur ve şık bir tasarımı aile ve arkadaşlarla oyunları oynamak için kullanabileceğiniz bir oyun kitaplığıyla birleştirir. Kitaplık da büyüyor ve şu anda Monopoly, Battleship, Yahtzee, Trivial Pursuit, Battleship, Guess Who ve Clue gibi klasik oyunların yanı sıra Ticket to Ride, Pandemic, Fourzy gibi daha çağdaş oyunları keşfedebilirsiniz.
Teknik olarak, Infinity Game Board, zarif ve sağlam bir tabanın içine yerleştirilmiş dayanıklı 24 inç HD ekranı bulundurur. Dokunmatik ekran, belirli oyunlar ve eylemler için titreşim geri bildirimi sunar ve klasik masa oyunları, yeni ve etkileyici görsel ve ses efektleri sunacak şekilde yeniden tasarlanmıştır. Ücretsiz olan bir hesap oluşturmanız gerektiğini belirtmek gerekir ve yeni oyunlar genellikle etkinlik veya lisanslı fikri mülkiyetine bağlı olarak 3 ila 10 dolar arasında fiyatlanır. Bazıları için, özellikle küçük çocukları olanlar için Infinity Game Board ile kutudan çıkan 50 oyun ve etkinlik yeterli olabilir.
Yaklaşan tatil sezonu ve Amazon’un Infinity Game Board’u ilk kez sunmasıyla, bu en son stok yenileme işlemi hızla tükenebilir. Harika teknolojik ürünlerden bahsetmişken, Mario temalı Switch OLED ve PlayStation Portal şu anda ön siparişe açıktır.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com