Bu Ay Sadece 12 TL’ye Tiny Tina’nın Wonderlands ve 7 Oyun Daha Satın Alın

Eylül 2023 için Humble Choice oyunları açıklandı ve bu ay, fantastik aksiyon, eski okul dedektiflik çalışmaları ve rakiplerinizi alt etmeniz gereken bir casus gerilim filmi gibi harika bir seçenek var. Her zamanki gibi, Humble Choice üyeleri bu oyunları indirebilir ve aboneliklerini iptal etmelerine rağmen sonsuza kadar sahip olabilirler. Bu etkili olarak, sadece 12 dolar karşılığında sekiz oyun paketi satın alıyorsunuz ve bu seçenekte birçok popüler oyun bulunuyor.

Humble Choice Eylül 2023 Koleksiyonu:
Tiny Tina’s Wonderlands: Kaotik Mükemmel Sürümü
Deceive Inc.
The Forgotten City
As Gençleri ve Maceraları
Patch Quest
Foretales
Dayısı Marcus’a Mute Kim Bastı?
Autonauts vs. Korsanbotlar

Bu ayın vurgusu Tiny Tina’s Wonderlands adlı oyun. Bu oyun, Borderlands serisinden türemiş bir spin-off ve hareketi uzayın uç noktalarından fantastik renklere taşıyor. Evet, bu tamamen yüklü bir sihirli dönüşle Borderlands oyunu, ancak tanıdık yüzlerden oluşan bir kadro ile Lego Batman’in kendisi Will Arnett’in seslendirdiği kötü bir hükümdarın önderlik ettiği kötü güçlere karşı savaşan sağlam bir eğlence sunuyor. Daha da iyisi, bu, orijinal oyunu Dragon Lord Paketi ile genişleten Kaotik Mükemmel Sürümüdür ve birçok özelleştirme seçeneği ekleyen Sezon Geçişi, Popo At Bakır Paketi, Çorak Eşya sınıfı ve yeni patronlar, eşyalar ve ortamlarla dört ekstra zindan içerir.

Bu paketten kontrol etmeniz gereken bir başka oyun da The Forgotten City. Bu bağımsız bir hit oyun olan The Elder Scrolls V: Skyrim için bir mod olarak başladı ve Roma Tiber Nehri’nde bulunan antik bir Roma şehrini keşfetmek ve altın kuralın etkili olduğu halkı heykele dönüşmekten nasıl kurtaracağınızı bulmanız gereken bağımsız bir oyun haline geldi.

Sorunları çözmek için zekanızı kullandığınız bu temaya sadık kalırken, daring ailenizden birinin zehirlendiği FMV türünde Who Pressed Mute on Uncle Marcus? adlı oyuna da göz atabilirsiniz. Andy Buckley’nin The Office’deki rolünden tanıdığınız sevdiğiniz dayınızın kimin zehirlediğini bulmak için çok olası şüphelilerden birini seçmelisiniz. Disfonksiyonel bir aile ile başlayın, yeni bir video çağrı formatı ekleyin ve bazı ince sorgulamalarla tamamlayın ve içine dalmak için zeki bir gizem oyununuz olacak.

Bu ayın seçimine, stratejik bir üs kurma oyunu olan Autonauts vs. Korsanbotlar, birinci şahıs casus nişancı oyunu Deceive Inc., deste oluşturma temelli poker-RPG olan As Gençleri ve Maceraları, yaratık toplama dokunaçlı bullet hell oyunu olan Patch Quest, ve fantastik “decksploration” oyunu olan Foretales dahildir.

Sekiz oyun da Humble Choice üyeleri için şu anda indirilebilir durumda ve daha önceden kayıt olmadıysanız, Humble Choice’a sadece ayda 12 dolar karşılığında katılabilirsiniz. Aylık ücretsiz oyunların yanı sıra, dönen Humble Games Collection & Vault’a ve Humble’ın çevrimiçi mağazasındaki ek indirimlere erişim elde edersiniz. Burada tartışılan ürünler, editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. GameSpot, sitemizde sunulan herhangi bir şeyi satın alırsanız gelirden pay alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com