Charles Martinet, Mario Büyükelçi rolünün detaylarını bilmiyor. (70 karakter)

Nintendo, Mario’nun sesi olan Charles Martinet’in 1996 yılında Nintendo 64 konsolunda çıkan efsanevi Super Mario 64 oyunundan beri yaptığı görevinden ayrıldığını duyurdu. Nintendo, Bay Martinet’in şirkette yeni bir rolü olduğunu ve Mario Büyükelçisi olarak atandığını açıkladı, ancak Bay Martinet yeni bir röportajda söylediğine göre, bu rolün tam olarak ne anlama geldiğini tam olarak bilmediğini belirtti. Ancak, “Geleceğe doğru adım attıkça, hepimiz tam olarak bunun ne olduğunu öğreneceğiz” dedi.

“Şu anda bir Mario Büyükelçisiyim. Henüz tam olarak ne olduğunu bilmiyorum. Emekli olmadım, ama bir elçiyim. Geleceğe doğru adım attıkça, hepimiz tam olarak bunun ne olduğunu öğreneceğiz” şeklinde konuşan Charles Martinet.

Kaynak /

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

“Famitsu’nun En Çok İstenen Oyunlar Listesi Yayımlandı!”

Famitsu dergisi ekibi tarafından The Land of the Rising Sun’da en çok istenen video oyunlarına …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com