“Patapon’in Ruhani Varisi Ratatan, Geliştirme İçin Toplanan 200,000,000¥ ile Kickstarter Kampanyasını Tamamladı”

ratatan

Ratatan – PSP’nin Patapon‘unun manevi devamı – Kickstarter’da hedeflenen miktardan fazlasını toplayarak bir bağış kampanyası gerçekleştirdi ve yazma zamanında, Ratata Arts stüdyosu Ratatan gelişimi için ¥20,000,000 hedefini oldukça aştı ve ¥219,314,335 topladı.

Kampanya tarafından toplanan para, sadece ana oyunun geliştirilmesine gitmeyecek, çünkü şirket ek para için birkaç hedef belirlemiş durumda. ¥200,000,000 hedefine ulaştığı için oyun, oynanabilir Koyu Ratatan’ları, temel özelleştirmeyi, sanatçılarla işbirliğini ve ek diller için destek gibi ek özellikler içerecek.

Ratatan‘ın başlıca ilham kaynağı olan Patapon, PSP’de orijinal olarak yayınlanan ritim tabanlı bir strateji oyunuydu. Oyun eleştirmenler tarafından övgüyle karşılandı ve daha modern platformlara da yayıldı. Patapon 2 Remastered Ocak 2020’de PS4’e çıktı.

Eğer Ratatan‘ı merak ediyorsanız, muhtemelen biraz zaman alacak olan oyunu aşağıdaki oynanış fragmanını izleyerek görebilirsiniz. Fragman, Patapon‘a oldukça benzer bir oynanış sergiliyor.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Alan Wake 2’nin kamera arkası videosu, ses tasarımı ile müzik arasındaki çizginin bulanıklaştırılmasını tartışıyor

Remedy Entertainment, hazırlık aşamasında bir dizi kamera arkası videosu yayınladı. Alan Wake 2’ler Oyunun çeşitli …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com