PSA: Hızlı Görevlerle Büyük Starfield XP Bonusları Alabilirsiniz, Cinsellik Dahil

Starfield gibi bir RPG’de deneyim puanları büyük fark yaratabilir. Ancak hızlı bir şekilde seviye atlamak için en iyi yol nedir? Bu hafta Game Pass üzerindeki büyük yayınlanmasına hazırlanan hayranlara birkaç önerimiz var.

IGN’in cesur rehber ekibimiz, size güzel bir XP artışı sağlayacak birkaç hızlı görev belirledi. İşte referansınız için bir liste.

– Herhangi bir yatakta en az 1 saat uyumak (24 dakika boyunca %10 XP kazanç)
– Tranquilitea içmek (15 dakika boyunca %2 XP kazanç)
– Alien Tea yapmak ve içmek (15 dakika boyunca %2 XP kazanç)
– Yeni Atlantis’teki Kay’s Place’de Shepherd’s Pie satın alıp yemek (60 dakika boyunca %2 XP kazanç)
– Yeni Atlantis’teki Whetstone restoranında “The Strip” satın alıp yemek (30 dakika boyunca %2 XP kazanç)

Starfield ayrıca düzenli olarak partnerinizle seks yapmanın güçlü bir XP bonusu veriyor. Evet, doğru okudunuz. Starfield, duygusal bir güvenlik bonusuna sahip olup, 24 dakika boyunca %15 oranında XP kazanmanızı sağlıyor.

Duygusal Güvenlik bonusunu açabilmek için birlikte olduğunuz bir arkadaşınızla evlenip yatağa gitmeniz gerekiyor. Temelde, tipik olarak “İyi Dinlenmiş” olan bonusa büyük bir artış sağlıyorsunuz, bu da genellikle %10 XP kazanç sağlarken, bu özelliği daha da kullanışlı hale getiriyor.

Yemek bonusları için çeşitli kazanımları birleştirebilirsiniz, ancak aynı kategoriden olmamalarına dikkat etmelisiniz. Örneğin, iki Tranquilitea’yı birleştiremezsiniz, ancak bir bira ve bir çay özelliğini birleştirebilirsiniz. Uyku artışı, yiyecek artışıyla birlikte çalışır ve daha fazla deneyim puanı kazandırır.

Gastronomi Yeteneği, yiyecek bonuslarını suistimal etmek istiyorsanız özellikle faydalıdır. Diğer şeylerin yanı sıra, Kay’s Place’de bir Yetenek Dergisi bulup kendi Shepherd’s Pie tarifinizi öğrenmenizi sağlar. Daha fazla bilgi için tam Starfield İlerleme Kılavuzumuza bakmayı unutmayın.

Starfield, geçtiğimiz hafta hayranlara erken erişimli olarak sunuldu. Büyük Starfield incelememizde, derinliğini övdük, ancak bölünmüş uzay seyahati, mevcut olmayan haritalar ve diğer sorunların onu aşağı çektiğini belirttik. Bununla birlikte, çekim alanının direncinin zor olduğunu bulduk.

Daha fazlası için en iyi Starfield başlangıç ​​özelliklerinin listesine, Starfield hileler kılavuzumuza ve sorunlu kapıları nasıl kıracaklarınıza göz atın. Starfield, 6 Eylül’de Game Pass aracılığıyla dünya genelinde kullanıma sunulacak.

Ekat: Brendan Graeber ve Miranda Sanchez tarafından ek raporlama yapıldı.

Kat Bailey, IGN Haberler Direktörü ve Nintendo Voice Chat’in ortak sunucusudur. Bir ipucu mu var? Ona @the_katbot DM atın.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Diablo 4’yü Görsel Yardım Almadan Tamamlayan İlk Kör Bireyle Tanışın.

Ty “Tyleniphe”, World of Warcraft ve Diablo gibi oyun serileri oynayarak büyüdü. Arkadaşlarıyla domuz kesmekten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com