Yeni Animal Crossing paketleri ve Switch Lite renkleri Nintendo tarafından duyuruldu.

Nintendo 2023 Tatil Donanım Planlarını Duyurdu

Nintendo, 2023 tatil sezonu için donanım planlarını açıkladı. Bu planlar arasında, çok tanıdık bir Nintendo Switch paketinin yanı sıra iki yeni Nintendo Switch Lite seçeneği de bulunuyor.

6 Ekim’de başlayarak, Nintendo Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch paketini 299,99 dolar karşılığında satışa sunacak. Bu paket, bir Temel Model Nintendo Switch, Mario Kart 8 Deluxe’in dijital bir kopyası ve Nintendo Switch Online için üç aylık bireysel üyelik içerecek.

Mario Kart 8 Deluxe paketi, Nintendo için tatil geleneği haline gelmiş olup şirket birkaç yıldır bu stratejiyi sürdürüyor. IGN’nin Doug Bowser ile yaptığı son röportajda, Bowser, şirketin neden her yıl bu paketi sunduğunu açıkladı.

“Birçok insanın Mario Kart 8 Deluxe’i kataloğunda bulunduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden Nintendo sistemlerine yeni giren aileler için harika bir giriş noktası olduğunu düşünüyoruz çünkü bu tak-çalıştır mantığına sahip bir oyun. Ünitenizi aldığınızda, bağlayın, Mario Kart oynamaya başlayın ve ailece eğlenin,” dedi Bowser.

Ancak Nintendo, Mario Kart 8 Deluxe paketinin raflara dönmesiyle aynı günde iki yepyeni donanım paketi de piyasaya sürecek. Nintendo Switch Lite Animal Crossing: New Horizons paketi, İsabelle’in Aloha ve Timmy & Tommy’nin Aloha olmak üzere iki farklı varyasyonda sunulacak. Bu iki paket de sırasıyla 199,99 dolara satılacak ve ön ve arka tarafında yeni bir yaprak tasarımı bulunan bir Switch Lite ve Animal Crossing: New Horizons’in dijital bir kopyasını içerecek.

İsabelle’in Aloha sürümü mercan renginde olup yalnızca Target’ta bulunurken, Timmy & Tommy’nin Aloha sürümü turkuaz renginde Walmart’ta sadece satılacak.

Nintendo, hâlâ Nintendo Switch donanımında bir fiyat indirimi düşünmediği görünüyor, hatta makinenin yedinci yaşına yaklaşmasıyla bile. Şirket, fiyatı sabit tutarken üniteye yazılım paketi dahil etmeyi tercih ediyor.

“[Bizim] Switch Lite için 199,99 dolar, Temel Model için 299,99 dolar ve OLED için 349,99 dolar olmak üzere üç fiyat noktasında tüketiciye büyük bir değer gördüğümüzü düşünüyoruz ve potansiyel bir fiyat indirimi hakkında NoA’nın nerede durduğunu görmek için bu mali yılın ilk çeyreğindeki sonuçlarımıza bakmanız yeterli,” dedi Bowser.

“Ve bu nedenle, daha fazla tüketiciyi çekmek ve özellikle tatil döneminde insanları teşvik etmek için fırsatları düşünüyoruz. Geçmişte iyi çalışmış olan paketlerin kendileri aracılığıyla ve onlarla bağlantılı yazılım sunularak. Bu nedenle bu yönde ilerliyoruz.”

Daha fazlası için, Doug Bowser ile yaptığımız tam röportajı inceleyin, burada NoA patronuyla Charles Martinet’ın yeni Mario Elçi rolü, Nintendo Switch’in hâlâ yüksek talepte olması ve 2023’ün Nintendo için “bayrak yılı” nasıl olduğu hakkında konuştuk.

Logan Plant, video oyunu ve eğlence haberlerini kapsayan IGN için serbest yazar. Oyun endüstrisinde IGN, Nintendo Wire, Switch Player Magazine ve Lifewire gibi yerlerde yer almış 7 yıldan fazla deneyime sahiptir. Onu Twitter’da @LoganJPlant adresinden bulabilirsiniz.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Diablo 4’yü Görsel Yardım Almadan Tamamlayan İlk Kör Bireyle Tanışın.

Ty “Tyleniphe”, World of Warcraft ve Diablo gibi oyun serileri oynayarak büyüdü. Arkadaşlarıyla domuz kesmekten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com