2024 Yılında Çıkacak Sorunlu Vampir RPG Yeni Geliştiricilerle

Vampir: Maskeli Balo – Bloodlines 2 adlı bir oyunda çoklu gecikmelerle dolu sıkıntılı bir geliştirme süreci yaşayan oyun, yeni geliştiricilere sahip olacak ve 2024 yılında piyasaya sürülecek. Yayıncı Paradox Interactive, The Chinese Room’un, Dear Esther ve Everybody’s Gone to the Rapture gibi oyunlarıyla tanınan bir stüdyo, Bloodlines 2’yi tamamlayacağını ve bu süreçte yeni oynanış mekanikleri getireceğini duyurdu. Yaratıcı yönetmen Alex Skidmore, PC Gamer’a yaptığı açıklamada, atmosferik ve öykü odaklı birinci şahıs oyunlarıyla bilinen The Chinese Room’un, “farklı oynanış mekaniklerine ve RPG sistemlerine sahip yeni bir kod tabanıyla” Bloodlines 2’yi yeniden inşa edeceğini söyledi. Bloodlines 2’nin yeni tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Video oyununda, oyunculara yeni bir RPG sistemlerinin yanı sıra oyuncuların vampirlerinin yaşını da değiştireceği belirtildi. Başlangıçta oyunun kontrol edilebilir vampiri, oyundaki evrendeki yaşlı bir vampirden daha zayıf olan yakın zamanda dönüşmüş “zayıf kan” olarak tasarlanmıştı. Artık PC Gamer’a göre oyun daha deneyimli ve güçlü bir vampiri kahraman olarak sunacak.

The Chinese Room’un arkasında olmasına rağmen, Bloodlines 2’de her şey değişmiyor. PC Gamer’a göre geliştirici, oyunun daha önceki geliştirici Hardsuit Labs’ın versiyonundan ve Seattle ayarından “önemli miktarda sanat ve seviye tasarımını” yeniden kullanacak. Umarız, Bloodlines 2’nin sonraki aşaması, geçmişte olduğu gibi başka bir gecikme üzerine odaklanmaz.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Destiny 2’nin En Vahşi Hafta Sonlarından Birini Yaşadı

Video oyunlarının bozulduğu zaman güzeldir. Aynı zamanda oyuncular için inanılmaz eğlenceli olabilir ve her şeyin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com