Baldur’s Gate 3 için PS5 ve PC arasında çapraz oynanabilirlik hakkında Larian Studios’tan açıklama (61 karakter)

Baldur’s Gate 3 bugün PlayStation 5 için çıktı ve sonunda Larian Studios’un beğeni toplayan RPG’sinin konsol sahipleri, ne hakkında bu kadar heyecan olduğunu görebilme şansına sahip oldular. Birçok kişi arkadaşlarıyla PC üzerinde oynamayı sabırsızlıkla bekliyor, ancak Baldur’s Gate 3 şu anda çapraz platform desteği sağlamıyor… en azından şu anda değil.

Eurogamer ile yapılan yeni bir röportajda, Larian Studios Baldur’s Gate 3 çapraz platform oyuna gelecekteki bir sürüm için “yolda olduğunu” doğruladı. Larian, çıkışından bu yana çeşitli hataları ve performans sorunlarını düzeltmek için özveriyle çalışıyor, bu da stüdyoyu çok meşgul tutuyor.

Çapraz platform oyunu geldiğinde, Baldur’s Gate 3 hayranları arkadaşlarıyla birlikte mükemmel bir işbirliği deneyimleyebilecek. Baldur’s Gate 3 şu anda çok oyunculu oyuncuların karakter oluşturmasına ve bölünmüş ekran ve çevrimiçi çok oyunculu aracılığıyla birlikte oynamasına izin veriyor. Özellikle bölünmüş ekran çok oyunculu modu Larian için zorlu bir süreçti ve stüdyo sonunda Xbox Series S için desteği bırakarak platformda 2023’te piyasaya sürmek zorunda kaldı.

Baldur’s Gate 3’ü ilk incelemede övdük ve bunu türde “bir kilometre taşı anı” olarak adlandırdık.

“Tek düşmanlıkta karanlık saatlerinde karakterlerin yüzündeki teri ve kederi görebildiğim, zamanın yeniden uyum sağlaması için 14 yıl bekledim ve ideal bir karışımı elde edebildik: özgün, taktiksel, eski okul RPG savaşı, epik ve iyi yazılmış bir hikaye karmaşık karakterler ve anlamlı seçeneklerle birlikte ve seemek ve sinematik sunumda bir seviye cilalama” dedik.

Larian’ın RPG’sine yeni başlayan PlayStation 5 sahipleri, tam Baldur’s Gate 3 kılavuzumuz ve diğer kaynaklarımızı inceleyebilirler. Kat Bailey IGN’in Haber Direktörü ve Nintendo Voice Chat’in de sunucusudur. Bir ipucu mu var? Ona @the_katbot adresinden bir DM atın.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Diablo 4’yü Görsel Yardım Almadan Tamamlayan İlk Kör Bireyle Tanışın.

Ty “Tyleniphe”, World of Warcraft ve Diablo gibi oyun serileri oynayarak büyüdü. Arkadaşlarıyla domuz kesmekten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com