Crota’nın Sonu Zorluk Modu, Yılların En Zor Destiny 2 Raid’i!

Destiny 2 Crota’nın Sonu Heyecanı: İstatistikler Gösteriyor ki!

Destiny 2’nin geri dönen yeniden oynanabilir raid’lerinin işaretleri, Crota’nın Sonu’nun şu ana kadar en zor raid olduğunu gösteriyor. Zorluk seviyesi modu de eklendiğinde, Destiny 2 raid’leri arasında son dört yılın en zor olanı oluyor.

Destiny Raid Raporu, Crota’nın Sonu’nun ilk 24 saatinin istatistiklerini Twitter’da paylaştı. Gösterilen bilgilere göre, 350.000 denemede yaklaşık 4.000 oyuncu raid’i başarıyla tamamlamayı başardı. Bu da başarı oranının sadece %1.189 olduğu anlamına geliyor ve Crota’nın Sonu’nun zorluk modunun, 2019 yılında yayınlanan Garden of Salvation’dan bu yana en zor Destiny 2 raid’i olduğunu gösteriyor.

Crota’nın Sonu’nun Normal Modu, ilk 24 saatte %3.102 başarı oranına sahipti ve 350.000 oyuncunun 10.000’i raid’i başarıyla tamamladı. Bu da Crota’nın Sonu’nun şimdiye kadar Destiny 2’nin en zor raid’i olduğu anlamına geliyor. King’s Fall’un Normal Modu, %14.318’ylik bir başarı oranına sahipken, Vault of Glass ise %8.857’lik bir oranla karşılaştı.

Orijinal Crota’nın Sonu, Destiny 1’de nispeten basit bir raid olarak bilinirken, oyuncular Crota’nın geri dönüşünün eklenen zorluğundan keyif alıyor, özellikle Contest Modu ile raid’e girişenler için.

World First yarışması da gerilimi yüksek bir mücadeleye dönüştü ve iki takımın birbirine bir dakika ve beş saniye farkla bitişiyle sonuçlandı. Zafer, Challenge Modu’nu yaklaşık altı saatte tamamlayarak elde eden Saltagreppo’s Team Elysium takımının oldu. Bu zaferleriyle beraber King’s Fall, Vow of the Disciple ve Vault of Glass raid’lerini de kazanmış oldular.

Burada tartışılan ürünler, bağımsız olarak editörlerimiz tarafından seçilmiştir.
GameSpot, sitemizdeki herhangi bir şeyi satın alırsanız gelirden pay alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com