“EA Sports UFC 5 Tanıtımı! Kapak Sporcuları Açıklandı!”

EA Sports UFC 5, uzun süren söylentilerin ardından sonunda geçtiğimiz temmuz ayında resmi olarak onaylandı. Electronic Arts, bu yılın kapağında Alexander Volkanovski ve Valentina Shevchenko’yu paylaşan Standart Sürüm’ün ilk fragmanın 7 Eylül’de saat 8’de PST’de açıklanacağını duyurdu.

Volkanovski şu anda UFC Tüy sıklet Şampiyonu iken, Shevchenko eski bir UFC Kadın Sinek sıklet Şampiyonu (ve Ronda Rousey’den bu yana oyunun kapak yıldızı olan ilk kadın dövüşçü). UFC Orta Sıklet Şampiyonu Israel Adesanya, Deluxe Sürüm’ün yıldızı olarak yer alırken (bu yıl rekabetten emekli olan Jorge Masvidal ile EA Sports UFC 4’ün kapağında son görünen).

Tanıtım fragmanında hepsini aksiyonda görebileceğimizi tahmin edebiliriz. Muhtemelen yaklaşan dövüş oyununun çıkış tarihini, platformlarını ve yeni özelliklerini (Deluxe Sürüm ile birlikte sunulan bonuslarla birlikte) duyuracak. Bu arada daha fazla ayrıntı için bizi takip edin.

EA Sports UFC (@EASPORTSUFC) tarafından paylaşılan tweetlere göre, Standart Sürümün kapağındaki sporcular Alexander Volkanovski ve Valentina Shevchenko, Deluxe Sürümün kapağındaki sporcu Stylebender olarak geri dönmüş. Tam tanıtım için 7 Eylül’e bakın.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Turbocharged, En Yeni Fragmanda Yeni Oyun Modlarını Sergiliyor

Milestone geliştiricisi, yaklaşan arcade tarzı yarış oyunu Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged için yeni bir …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com