“Geliştirici Gecikmeyi Açıklıyor, 2024’e Erteleme, Güncelleme” (64 karakter)

2.5D bilim kurgu platform oyunu Replaced’in 2024’e kadar ertelendiği Ağustos ayında duyurulmuştu. Geliştirici Sad Cat Studios, gecikme hakkında açıklama yaparak durumu açıklığa kavuşturdu. Ayrıca, oyunun geliştirilmesi hakkında bir güncelleme de verildi. Stüdyo, açıklamasında Replaced’in ilk oyunları olduğunu ve kalitesiz bir oyun çıkaramayacaklarını belirtti ve bu durumun ekibe büyük bir stres olduğunu söyledi.

Stüdyo, sosyal medya platformu X’te yayımladığı açıklamada şu şekilde konuştu: “2021 yılındaki Replaced’in ilk duyurusundan ve 2022’deki tanıtım videosundan sonra topluluğun beklentileri inanılmaz bir şekilde yükseldi. Bu noktada kalitesiz bir oyun çıkaramayacağımızı biliyorduk. Replaced’in herkesin için özel ve unutulmaz bir şey olmasını istiyoruz. Bu ilk oyunumuz ve onun her yönünü en iyi şekilde yapmak istiyoruz.”

Açıklama, oyunun kapsamı hakkında da konuşarak özelliklerin aşırı vadetme tuzağına düşmek ve ardından oyunu tam anlamıyla yerine getirememe riskini önlemek istediklerini belirtiyor. Stüdyo, oyunun çoğu sisteminin şu anda işlevsel olduğunu ve ekip olarak yoğun bir varlık üretim aşamasında olduklarını söylüyor.

Replaced’in ertelenmesi aslında geçen ay ana şirket Thunderful Group’un üç aylık mali raporu sayesinde ortaya çıkmıştı. Oyunun orijinal olarak 2022’de piyasaya sürülmesi planlanırken, Mayıs 2022’de 2023’e ertelendi. Yeni 2024 çıkış zamanı ise Replaced’in karşılaştığı ikinci gecikme.

Replaced, PC ve Xbox Series X/S platformlarına geliyor ve çıkışta PC ve Xbox Game Pass aracılığıyla oynanabilir olacak.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Ace Avukat üçlemesi 25 Ocak 2024’te vizyona girecek

2024 başlarındaki yayın dönemi daha da yoğun olacak. Apollo Justice: As Avukat üçlemesi Oyunun 24 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com