“Mortal Kombat 1 Fragmanında Megan Fox’un Canlandırdığı Nitara Ortaya Çıkıyor” (64 karakter)

Mortal Kombat 1 - Nitara

NetherRealm Studios, Mortal Kombat 1‘in yeni bir fragmanını yayınladı ve Nitara’nın oynanabilir bir dövüşçü olarak geri döndüğünü doğruladı. Nitara, Mortal Kombat: Deadly Alliance‘da sahneye ilk kez çıkmış olup bir vampirdir ve hayatta kalmak için kan gerektirir, ancak doğal olarak kötü değildir. Ünlü oyuncu Megan Fox, onu canlandırıyor. Transformers ile ünlenen Fox’un düşüncelerini ve Nitara’nın yeteneklerini aşağıda bulabilirsiniz.

Rolleri tam olarak netleşmemiş olsa da Lin Kuei ve Ashrah ile uğraşır ve hatta Kung Lao’yu da tahrik eder. Nitara’nın yetenekleri de ilginçtir çünkü Nitara hızlı saldırılar gerçekleştirir ve havada uçabilir. Kan içer ve enerjisini artırırken aynı zamanda kendine de zarar verebilir. Onun yetenekleri hakkındaki ayrıntılar için daha fazla bilgiyi yakın günlerde beklememiz gerekecek.

Mortal Kombat 1, Xbox Series X/S, PS5, PC ve Nintendo Switch için 19 Eylül’de piyasaya çıkıyor (Nintendo Switch’in son sızıntılara göre performans sorunları bulunmaktadır). Ön sipariş verenler Shang Tsung karakterine erişim kazanırken, Premium Sürüm sahipleri oyunu 14 Eylül’de oynayabilir.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Ace Avukat üçlemesi 25 Ocak 2024’te vizyona girecek

2024 başlarındaki yayın dönemi daha da yoğun olacak. Apollo Justice: As Avukat üçlemesi Oyunun 24 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com