Nintendo Switch için Company of Heroes Koleksiyonu Duyuruldu!

company of heroes collection

Classic real-time strategy game “Company of Heroes” Nintendo Switch’e gelecek. Sega, konsol için “Company of Heroes Collection” ı duyurdu. Bu koleksiyon, orijinal “Company of Heroes” ile birlikte “Opposing Fronts” ve “Tales of Valor” adlı iki genişleme paketini içerecek. “Company of Heroes Collection” bu Sonbahar Nintendo Switch’e gelecek.

Company of Heroes‘un Switch sürümü Feral Interactive tarafından geliştiriliyor ve Nintendo Switch üzerinde oynanması için özel tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü ve kontrol şeması içerecek. Oyun, orijinalin tam ölçekli takım tabanlı kampanyasına ve özelleştirilebilir bir Savaş moduna sahip olacak. Aşağıdaki “Company of Heroes Collection” fragmanına göz atın.

Orjinal “Company of Heroes” ilk olarak 2006 yılında PC’de piyasaya sürüldü. Oyun daha sonra iOS’e de taşındı, ancak “Company of Heroes Collection” ile konsolda ilk kez oynanabilir hale gelecek. “Company of Heroes” serisi, bu yılın başında yayınlanan “Company of Heroes 3: Console Edition” ile konsollerdeki çıkışını yapmıştır.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Ace Avukat üçlemesi 25 Ocak 2024’te vizyona girecek

2024 başlarındaki yayın dönemi daha da yoğun olacak. Apollo Justice: As Avukat üçlemesi Oyunun 24 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com