“Skull and Bones Üçüncü Kreatif Direktörünü Kaybetti”


Skull and Bones, Ubisoft’un uzun süre geciken korsan oyunu, bir kez daha yönetmen kaybına uğruyor.

Kotaku‘dan gelen bir rapora göre, yaratıcı direktör Elisabeth Pellen bu yaz Ubisoft Singapur’dan Ubisoft Paris merkezine geri döndü. Pellen, 2018 yılından beri Skull and Bones üzerinde çalışıyordu. Bu, Skull and Bones’un üçüncü kez bir yaratıcı direktör kaybetmesi anlamına geliyor. Kotaku’nun raporu ayrıca Ubisoft Singapur’un Singapur’un Yaratıcı Medya ve Yayıncılık Birliği’nin düzenli çalışma kampanyasıyla karşı karşıya olduğunu söylüyor.

Bir Ubisoft sözcüsü, Kotaku’ya şunları söyledi: “Beş yıl önce, Elisabeth Pellen, Skull and Bones’un yaratıcı yönlendirmesini yeniden başlatma misyonuyla Ubisoft Singapur’a gitti. Başardı ve Skull and Bones ekibi, oyuncularımıza benzersiz bir deniz aksiyon RPG deneyimi sunmak için onun vizyonunu gerçekleştiriyor.”

Ancak Ubisoft’un Skull and Bones’u ne zaman teslim edeceği henüz bilinmiyor. 2023 yılı başında Skull and Bones altıncı kez ertelendi. O zamanlar Ubisoft, Skull and Bones’u mevcut 2023-24 mali yılında bir zamanlar yer aldı. Oyunla ilgili daha somut haberlere nihayet yaklaşıyorduk gibi görünüyordu, ancak Ubisoft’un Ubisoft Summer Forward sunumuna getirdiği şey, kabul edilebilir bir müzikal performans ve biraz kapalı beta tarihleriydi.

Ve, Skull and Bones’un beklenişi sırasında Ubisoft’un bir Assassin’s Creed 4: Black Flag yeniden yapımı üzerinde çalıştığına dair raporlar yayınlandı – ki bu, Skull and Bones’un başlangıcını oluşturan korsan gemisi savaşıyla dikkatleri üzerine çeken oyundur. Zaman gerçekten de bir döngüdür.

Ağustos ayında Skull and Bones’la ellemiş, uzun süre beklenen korsan oyunu üzerinde olumlu izlenimlerimiz vardı. “Skull & Bones’ün beta sürümünde ün kazanmak için harcanan uzun bir sürenin ardından, bu deneyime tam anlamıyla dalmaktan, yıllar önce E3’te duyurulduğunda bile duyduğum heyecandan daha da heyecanlıyım” dedik Skull and Bones oynanış izlenimlerimizde.

Logan Plant, IGN’de video oyunları ve eğlence haberlerini kapsayan serbest bir yazardır. Oyun endüstrisinde IGN, Nintendo Wire, Switch Player Magazine ve Lifewire gibi platformlarda imzaları vardır. Twitter’da @LoganJPlant hesabında bulunabilirsiniz.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Diablo 4’yü Görsel Yardım Almadan Tamamlayan İlk Kör Bireyle Tanışın.

Ty “Tyleniphe”, World of Warcraft ve Diablo gibi oyun serileri oynayarak büyüdü. Arkadaşlarıyla domuz kesmekten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com