Starfield Yönetmeni Yeni Indiana Jones Oyununu İşaret Ediyor, Daha Fazla Bilgi Gelecek Yıl

Bethesda, önümüzdeki yıl gelecek olan Indiana Jones oyunuyla ilgili daha fazla konuşacak. Yürütücü yapımcı Todd Howard şu anda daha fazla şey söylemek istese de izin verilmiyor.

Esquire ile gerçekleştirilen bir röportajda, Howard kısaca Machine Game’in yaklaşan Indiana Jones projesinden bahsetti. Howard, “Ben devasa bir Indiana Jones hayranıyım. Oyunlara eşsiz bir şekilde getirilebilir,” diye açıklama yapıyor. “Oyun açıkça: keşfettiğiniz şeylerdir. O, hakkında olan bir oyun. Yani oyunu oynarken, sadece izlemek yerine gerçekten oynadığınızı nasıl hissedersiniz?”

Röportajın sonunda, “Gelecek yıl konuşacağız,” dedi.

Röportaj ayrıca, Howard’ın en sevdiği Indiana Jones macerasının Kayıp Hazine’nin Peşinde olduğunu belirtiyor. 2009’da Lucasfilm’e bir Indiana Jones oyunu önerdi, ancak o zamanlar işe yaramadı. Şimdi, Disney onun yanında ve Howard, farklı türlerin “karışık birleşimi” olacağını belirtti. Oyunun yürütücü yapımcısı olsa da, Howard günlük olarak içinde yer almıyor.

Indiana Jones oyununun çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Bununla birlikte, Bethesda, oyunun sadece Microsoft’a özel olacağını doğruladı, yani PC ve Xbox Series X|S üzerinde olacak. Microsoft’un Activision Blizzard’ı satın almasıyla ilgili FTC davası sırasında, Bethesda’nın Pete Hines, Indiana Jones oyunu için Disney ile yapılan orijinal anlaşmanın birden fazla konsolu içerdiğini doğruladı. Microsoft, Bethesda’yı satın aldıktan sonra, anlaşma yalnızca Xbox konsollarını içerecek şekilde değiştirildi.

Burada tartışılan ürünler, editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçildi. Eğer sitemizde yer alan bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirinden pay alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com