“TMNT: Mutant Mayhem Sequel 2024’te Konsol ve PC’ye Geliyor!”

Outright Games, Nickelodeon’a ait olan Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem adlı bir oyunun yayınlanacağını duyurdu. Franchise’ın son büyük ekran uyarlamasına dayanan oyun, animasyon maceranın olduğu dünyada geçeceğini ve renkli sanat yönetiminin bu özellik filminin enerjik ninja takımı oyun oynanışı ile komik bir anlatımla birleşeceğini belirtiyor. Oyuncular, Kaplumbağalar’ı kontrol edebilecek, filmlerin karakterleriyle etkileşimde bulunacak ve Rocksteady gibi mutant kötülerle çarpışabilecek. Outright Games, Teenage Mutant Ninja Turtles oyununu, TMNT sahibi Nickelodeon tarafından resmi olarak lisanslanmış olarak 2024 yılında belirtilmeyen konsollarda ve PC’de yayınlamayı hedeflediğini söylüyor.

Önceki birkaç yılda, retro ilhamlı Shredder’s Revenge gibi çeşitli TMNT video oyunları ve işbirlikleri yapılmıştır. Klasik Konami oyunlarının yeniden düzenlemelerinden oluşan Cowabunga Collection gibi oyunlarının bu yılın başlarında piyasaya sürülmeden önce Street Fighter 6, Session: Skate Sim ve Minecraft gibi oyunlarda birkaç TMNT promosyonu düzenlendi. Bu görünümlerden önce, Kaplumbağalar Injustice 2, Brawhalla ve hatta Tony Hawk’s Pro Skater 5’te bile ortaya çıkmıştı.

Outright Games, yıllar boyunca popüler çizgi film serilerine odaklanan animasyonlu IP’lerin video oyunları uyarlamalarını yayınlamıştır. Şirket ayrıca bu yıl Peppa Pig: World Adventures adında son derece sıra dışı bir oyun da yayınladı.

Yukarıda belirtilen ürünler, editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. GameSpot, sitemizde sunulan herhangi bir şeyi satın alırsanız gelirin bir kısmını alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com