2023 Pokemon Trick or Trade Booster Paketi Amazon’da Sipariş Edilebilir

Halloween için hazırlık yapmak için asla çok erken değildir. Ve bu yıl şekerleme reyonuna bakarken, neden biraz Pokémon kartı da almayasınız? Şu anda, Pokémon’un 2023 Trick or Trade Booster Paketi’ni 19.99 dolara (Amazon’da görebilirsiniz) satın alabilirsiniz. İçinde 3 kart bulunan 50 adet mini takas kartı paketi Halloween gecesi dağıtmak için mükemmeldir.

Bu yıl korkunç ruh haline girerek paketi aşağıdaki bağlantıdan alabilirsiniz.

Pokémon TCG: 2023 Trick or Trade Booster Paketi

Eğer bu yıl için daha fazla Halloween ile ilgili şeyler almak isterseniz, şu anda birçok seçenek bulunuyor. Film dünyasında, korku severler Ekim’de çıkacak birçok 4K ve Blu-ray seçeneği bulabilir, bunlar arasında 4K ve Blu-ray’de Scream üçlemesinin orijinali (her zaman Halloween için harika bir izleme deneyimi) ve The Exorcist’in 50. Yıl Dönümü Ultimate Collector’s Edition’ı yer alıyor. İlki 3 Ekim’de, ikincisi ise 20 Ekim’de piyasaya çıkacak – tam zamanında korku filmi maratonu için.

A24’ün yaz başarısı Talk to Me gibi yeni korku filmleri bile şu anda 4K UHD ve Blu-ray olarak önceden siparişe açık. Bu da 3 Ekim’de piyasaya çıkacak, böylece Halloween film koleksiyonunuza rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Daha fazla 4K UHD ve Blu-ray çıkış tarihini görmek için yaklaşan 4K UHD ve Blu-ray çıkış tarihleriyle ilgili kılavuzumuza göz atmayı unutmayın. Ve eğer bu Halloween için daha çok korku oyunu arıyorsanız, merak etmeyin, video oyunu çıkış tarihleri rehberimizde (heyecanla beklenen hayatta kalma korku oyunu Alan Wake 2 için olduğu gibi) güncel kalabilirsiniz.

Hannah Hoolihan, IGN’deki Rehberler ve Ticaret ekipleriyle çalışan bir serbest yazardır.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Diablo 4’yü Görsel Yardım Almadan Tamamlayan İlk Kör Bireyle Tanışın.

Ty “Tyleniphe”, World of Warcraft ve Diablo gibi oyun serileri oynayarak büyüdü. Arkadaşlarıyla domuz kesmekten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com