2024’te Yaz Oyun Festi Onaylandı, ESA 2025 E3 Düzenlemesi için Arayışta

Geoff Keighley, oyun gazetecisi ve sunucusu, bugün son derece özgüvenli hissettiği için The Summer Game Fest’in Haziran 2024’te geri döneceğini duyurdu. Mayıs ayında Reedpop’un E3’ü Los Angeles’ta canlandırma girişimi başarısız olduktan sonra, Geoff’in Summer Game Fest’i bir kez daha yerini alacak. Haber, ReedPop ve ESA’nın bugün ayrıldıklarını ve ESA’nın 2025 için E3’ü yenilemeyi planladıklarını duyurmasından sonra geldi, bu yüzden bunun nasıl gittiğini görmek ilginç olacak.

“GamesIndustry.biz, ticaret birliğinin 2025 için E3 gösterisini tamamen yeniden yapılandırmak üzerinde çalıştığını anlıyor.”

İlgili Haber

İlgili

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

“Famitsu’nun En Çok İstenen Oyunlar Listesi Yayımlandı!”

Famitsu dergisi ekibi tarafından The Land of the Rising Sun’da en çok istenen video oyunlarına …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com