Armored Core 6 Resmi Oyun Rehberi Ön Siparişe Açıldı

FromSoftware’nin son oyunu Armored Core VI’da mech’lere binebilenler için resmi oyun rehberini (Pilot Kılavuzu adlı) şimdi ön sipariş verebilirsiniz. Sadece Amazon üzerinden üretildi ve Future Press tarafından yapıldı, onlar da muhteşem Elden Ring strateji rehberlerini yaptı. Bu yılın 30 Kasım’ında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Daha da iyisi, şu anda indirimde bile. Şu anda, normal fiyatı olan 44.99 dolar yerine 33.58 dolara ön sipariş verebilirsiniz (%25 tasarruf yaparak). Fırsatı aşağıdaki linkte inceleyebilirsiniz.

Armored Core VI Pilot’s Manual (Resmi Oyun Rehberi) için ön sipariş ver

Armored Core VI Pilot’s Manual (Resmi Oyun Rehberi) için ön sipariş verebilirsiniz. (Resmi Oyun Rehberi) başlıklı haber

Katalog-Bağlantı Orada

Future Press’e göre, bu rehber 432 sayfalık sert kapaklı bir koleksiyoncu baskısıdır ve “acemi pilotları hızlandıracak ve hatta serideki veterinerlere yeni hileler öğretecek” bilgilere sahiptir. Her görev için savaş eğitimi, montaj, yürüyüşler, düşmanlara nasıl yaklaşılacağı ve hatta “benzersiz güzergah haritaları ve montaj tavsiyelerini içeren 50 sayfalık S Sıralama kılavuzu” gibi bonus içerikleri de içerir.

İncelememizde Armored Core VI’ya 8/10 puan verdik ve “mech aksiyon türünün iki ayaklı ayaklarını yeniden icat etmeyi hedeflemiyor, ancak onları güncelliyor, rafine ediyor ve parlatıyor” dedik. Ayrıca, “klasik mek serisinin hoş bir dönüşü” olduğunu bulduk.

Koleksiyonunuza daha fazla oyun rehberi eklemek istiyorsanız, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom’ın Standart ve Koleksiyoncu Sürümü için şu anda tasarruf edebilirsiniz. Oyunun ne kadar büyük olduğunu düşünürsek, fiyatları tekrar yükselmeden önce bu rehberleri indirimli olarak satın almanız akıllıca bir fikir. Ayrıca, Koleksiyoncu Sürümü göstermeye değer harika bir tasarıma sahip.

Hannah Hoolihan, IGN’deki Kılavuzlar ve Ticaret ekipleriyle birlikte çalışan serbest yazar biridir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Diablo 4’yü Görsel Yardım Almadan Tamamlayan İlk Kör Bireyle Tanışın.

Ty “Tyleniphe”, World of Warcraft ve Diablo gibi oyun serileri oynayarak büyüdü. Arkadaşlarıyla domuz kesmekten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com