Cup Noodles, Oyuncular İçin Yiyecek Yapmaya Başladı!

Doritos ve Mountain Dew uzun zamandır oyuncu yiyecekleri olarak hüküm sürüyordu. Ancak Cup Noodles adında yeni bir rakip ortaya çıktı. CNN’in bir raporuna göre, Cup Noodles çekirdekli öğünlerinin iki kafeinli aromasını oyuncular için üretecek. 18 Eylül’den itibaren Japonya’da insanlar sarımsak ve karabiberli yakisoba ile birlikte köri aromalı Cup Noodles satın alabilecek. Her iki aromada da domuz eti ve sebzeler kullanılarak yapılan bir taban kullanılacak. Basın bülteninde, Nissin, yeni ürün hattının Japonya’daki büyüyen oyuncu nüfusunu hedeflediğini belirtti. “Japonya’daki oyun oynayan nüfus her geçen yıl artıyor, özellikle gençler arasında ve tahmini 50 milyonu aştı. Bu talebi karşılamak için Nissin Foods, lider markaları Cup Noodles ve Nissin Curry Meshi’den tarihinde ilk kez oyuncu dostu bir ürün satışa sunuyor.” şeklinde açıklama yapıldı. CNN raporu, satılan Noodles’ın “sos bazlı” ve “çorba içermeyen” olduğunu açıklıyor, bu nedenle oyuncular PC kulelerine et suyu dökme konusunda endişelenmek zorunda kalmayacaklar. Ayrıca, sarımsak ve karabiber aroması 280 yen, yani yaklaşık olarak 1.90 dolara, köri aroması ise 298 yen, yani yaklaşık olarak 2 dolara mal olacak. Daha fazla GameSpot haberleri için, Payday 3’ün ilk yılında 4 DLC alacağını ve Madden NFL 24’ün dijital satış rekorları kırdığı hakkındaki hikayemize göz atabilirsiniz.

Burada tartışılan ürünler, editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. GameSpot, sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız gelirden pay alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com