“Destiny 2 Oyuncuları Harika Bir Hata Kullanarak Kızıl Bayrak Turnuvasında Spor Arabası Çağırıyor”

Sezonun Cadılar Bayramı PvP etkinliği Destiny 2’de bu hafta başladı, ancak beklenmedik bir sürprizle. Bungie daha önce detaylandırdığı gibi PvP’si yeni bir harita olan Multiplex’i içeren taze içerikle güncellendi. Muhafızlarının rekabet ettiği Vex Ağı temalı bir arena olan Multiplex, oyuncuların Sparrow’larına binmelerine olanak tanıyor ve yüksek teknolojili araçlarıyla harita etrafında jet gibi hareket etmelerine neden oluyor.

Sparrow’lar varsayılan olarak PvP’de devre dışı bırakılmıştır – Sparrow Racing League için yazık oldu – ve Bungie, bu yeni çok oyunculu haritasında ortaya çıkan kazara bir hatanın olduğunu söylüyor. Şu anda stüdyo kaosa karşı çıkmadan ve bu hatayı biraz daha süre bırakarak kabul ediyor. Bungie, “Hayat… uh, bir yol bulur, tahmin ediyoruz,” diye tweet attı. “Kazara olmasa da, bazı PvP oyuncularının bu kaosu sevdiklerini görüyoruz, bu yüzden bu hatayı biraz daha süre bırakacağız.”

Destiny 2’de Sezon 22 tam gaz devam ederken, oyuncular Eris Morn’u güçlendirmek için Cadı Tanrı intikamı olarak geçici olarak yerine geçtiği ürpertici bir yeni içerik katmanı ekliyor. Bu sezon ve yaklaşan Sezon 23, gelecek yılın The Final Shape genişlemesi için oyunu bir dizi değişiklikle hazırlayacak.

Oyundaki en önemli Warlock Süper yeteneklerinden biri olan Well of Radiance, zayıflatma alabilir, gelecekteki silahlar sadece hasar vermekle kalmayacak ve Destiny 2’nin uzun yıllardır kullandığı mevsimsel yönergeyi değiştiren yeni bir bölümlü model tanıtılacak.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçildi.
GameSpot, sitemizdeki herhangi bir şeyi satın alırsanız gelirin bir kısmını alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com