Netflix’in One Piece Season 2 senaryoları tamamlandı, diyor yapımcı

Netflix’in şaşırtıcı derecede popüler olan One Piece canlı aksiyon dizisinin yapımcıları, potansiyel ikinci sezon için senaryoların tamamlandığını ve şovun gelecek yılın başında akış platformuna dönebileceğini söylüyor.

Tomorrow Studios CEO’su Marty Adelstein, “Senaryolarımız hazır” diyerek Variety’ye yaptığı bir röportajda, One Piece canlı aksiyon dizisinin potansiyel ikinci sezonunun yapımının Hollywood’un SAG-AFTRA grevi çözülmeden başlayamayacağını belirtti.

Tomorrow Studios Başkanı Becky Clements ise Variety’ye “Gerçekçi olarak, umarım çok hızlı hareket edersek bir yıl sonra, bu mümkün” dedi. “Bir yıl ile 18 ay arasında, yayın için hazır olabiliriz” şeklinde konuştu.

Netflix’in anime topluluğunda nadir bir başarı hikayesi olan bu sadık ve çekici canlı aksiyon anime uyarlaması, 31 Ağustos’ta prömiyer yaptığından beri dikkat çekiyor. 18.5 milyon izlenme ile platformdaki en popüler şov olarak başladı ve Clements, bunun Netflix’in beklentilerini “aştığını” söylüyor.

Adelstein, “Bence [Netflix] kaç bölüm yapacaklarına, onları parçalara ayırıp ayırmayacaklarına bakıyorlar” dedi. “Bu haftayı bu konuyu düşünmekle geçiriyorlar gibi görünüyoruz. Uzun vadeli bir strateji oluşturma ve bu gidişatı sürdürme büyük bir itici güç gibi görünüyor. Bunu bekliyoruz.”

Adelstein, Netflix’in One Piece dizisinin potansiyel ikinci sezonunun mevcut hayran kitlesi dışında yeni bir kitleye ulaşması gerektiğini ve bunun birinci sezonun zaten başlattığı bir süreç olduğunu söyledi.

Bizim One Piece incelememizde, şovun “canlı aksiyon anime uyarlamalarının nadir iyi yapılmış örneklerinden biri” olduğunu ve “canlı aksiyon ekibinin etkili bir şekilde sergilediği canlı bir aile dinamik ve canlı set ve kostüm tasarımlarıyla dolu olduğunu” belirtmiştik.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Destiny 2’nin En Vahşi Hafta Sonlarından Birini Yaşadı

Video oyunlarının bozulduğu zaman güzeldir. Aynı zamanda oyuncular için inanılmaz eğlenceli olabilir ve her şeyin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com