Phantom Liberty – Yeni Oynanışta Silahlar ve Zarif Yetenekler Ortaya Çıktı

CD Projekt RED’in Cyberpunk 2077: Phantom Liberty oyunu hala birkaç hafta uzakta olsa da, her zamankinden daha görkemli görünüyor. Geliştirici, Twitter’da yayımlanan bir yeni fragmanda (@Much118x tarafından kaydedilen görüntülerle), genişletmenin yeni silahlarını ve 2.0 Güncellemesi’nin oyuncuların kullanabileceği yeteneklerini sergiliyor.

Sniper tüfekleri, çift namlulu av tüfekleri ve saldırı tüfekleri gibi yeni silahlarla başlayarak, patlayıcı atışları hızlı bir şekilde ateşleyebilmek için Launch Capacity Override gibi Relic Tree yeteneklerine de dikkat çekiliyor. En iyi kısım ise 0:35 saniyede gerçekleşiyor, oyuncunun (adeta Cyberpunk: Edgerunners’taki gibi) yavaşlatma modunu etkinleştirerek birbirinin ardından bir hedefi bir bıçakla öldürmesi.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, 26 Eylül’de Xbox Series X/S, PS5 ve PC için piyasaya sürülecek. Buraya tıklayarak araç savaşı, yenilenmiş avantajlar ve daha fazlası gibi yeni özelliklere göz atabilirsiniz. Polis sistemi de MaxTac’i gönderme riski taşıyan bir Heat mekanizması ekleyerek yenileniyor.

⚡️ Night City’i hiç olmadığı gibi deneyimleyin. Daha fazla aksiyon, daha fazla olanak, daha fazla dövüş seçeneği! ⚡️

Yakında gelecek olan 2.0 Güncellemesi veya #PhantomLiberty ile daha yakından bakın. İlk olarak: silahlar, çok ama çok fazla silah!

Teşekkür ederiz,… pic.twitter.com/7q9kjFHmNz
– Cyberpunk 2077 (@CyberpunkGame) 7 Eylül 2023

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Crew Motorfest Accolades fragmanı eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı

Mürettebat Motorfest’i Yakın zamanda piyasaya sürülmesinin ardından iyi karşılandı; eleştirmenler ve izleyiciler, öncekilerle karşılaştırıldığında yön …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com