Ritual of the Night, 2 Milyondan Fazla Satarak Yeni Videoda Çoklu Oyuncu Modunu Gösterdi

gece ayini kanla lekelenmiş

Gece Ayini Kanla Lekelenmiş için yeni içerikler video eşliğinde direktör Shutaro Iida ve yapımcı Koji Igarashi tarafından duyuruldu. Video, Gece Ayini Kanla Lekelenmiş‘e gelecek yeni içeriklere önceden bir bakış sunuyor.

Igarashi, teknik zorluklar ve son birkaç yıldaki COVID-19 etkileri nedeniyle, Gece Ayini Kanla Lekelenmiş için yaklaşan içeriklerin geciktiğinden bahsediyor. Shutaro’ya göre, oyuna çevrimiçi bir mod üzerinde çalışmalar şu anda WayForward tarafından devam ediyor.

Video, iki oyuncunun ortak bir şekilde seviyeyi geçtiği rekabetçi bir hızlı koşu moduna odaklandığı çevrimiçi modu sergiliyor ve her oyuncunun performansına göre puan alıp ödüllendirildiği sonunda.

Video aynı zamanda oyuna gelecek yeni ücretli DLC’leri, yeni kostümleri ve Klasik Mod 2’yi (Castlevania 2: Simon’s Quest’ten büyük ölçüde ilham alan) sergiliyor. Video, Gece Ayini Kanla Lekelenmiş‘in dünya çapında 2 milyon kopya sattığı gerçeğini kutlayarak Igarashi ve Shutaro ile sona eriyor.

İkincil oyunun geliştirilmesi bir süredir devam etse de, ilk oyun, ArtPlay’in orijinal Kickstarter kampanyasında vaat edilen çeşitli hedefleri yerine getirdiği için hala güncellemeler alıyor.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Turbocharged, En Yeni Fragmanda Yeni Oyun Modlarını Sergiliyor

Milestone geliştiricisi, yaklaşan arcade tarzı yarış oyunu Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged için yeni bir …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com