“Starfield Xbox Oyuncuları, PC Konsol Komutlarına Erişmek İçin Çapraz Platform Kayıtlarını Kullanıyor”

Starfield’u PC’de oynamanın en iyi şeylerinden biri, konsol komutlarına erişim sağlamaktır. Starfield’de, hile kodları konsol komutları aracılığıyla etkinleştirilir, ancak sadece oyunun PC sürümünde çalışır. Bu hile kodları, oyunda herhangi bir öğenin ortaya çıkmasından tanrı modunu açıp kapatmaya kadar her şeyi yapmanıza olanak sağlar. Hilelerin nasıl çalıştığı hakkında kapsamlı bilgi için IGN’nin Starfield konsol komutları kılavuzuna göz atın.

Ancak, Xbox Series X ve S sahipleri, konsol komutlarına erişemezler. Ancak, oyuncular, sınırlı olsa da, konsol oyuncularının bazı hilelerden yararlanmasına izin veren bir çözüm bulmuşlardır.

Xbox veya Xbox Game Pass’te Starfield sahibiyseniz, Xbox Uygulaması aracılığıyla herhangi bir PC’ye ücretsiz olarak indirebilirsiniz. PC’niz patates bile olsa (Starfield ve patates gerçek bir şey), oyunu Xbox ile aynı Microsoft hesabını kullanarak çalıştırın ve Xbox’tan kaydedilen dosyalarınızın aktarılmasını sağlayın. Ardından konsol komutlarına dalmak için devam edin.

Microsoft’un çok platformlu kayıt sistemi sayesinde, bir sonraki sefer Starfield’ı Xbox’ta çalıştırdığınızda, PC’de değiştirilmiş kayıt dosyanız ve etkinleştirilmiş hileleriniz aktarılır.

Oyuncular, bu hileyi kullanarak örneğin Starfield’ın sinir bozucu ağırlık sınırlamasını aşmak için bu hileyi kullanıyorlar. Ayrıca Xbox’ta bu yöntemle daha fazla dijipik, medipak ve kredi gibi komutlar da kullanabilirsiniz.

PC’de konsol komutlarını kullanırsanız, başarı ilerlemesi Starfield’ı otomatik olarak kapatır, bunu belirten redditor dimmanxak. Neyse ki, bu durumu önleyen bir mod zaten mevcut.

Starfield dünyasında birçok şey oluyor. Tam lansmanında 1 milyon eşzamanlı oyuncu görüldü. Starfield’in gemi yaratıcısını kullanarak Star Wars, Serenity ve Star Trek gibi ünlü gemileri yeniden oluşturuyorlar ve Skyrim gibi diğer oyunlara yapılan birçok gizli gönderme zaten keşfedildi. Hızlı koşucular bile onu üç saatten daha kısa sürede tamamlamayı başardılar.

Ancak, henüz yeni başlıyorsanız, Starfield’da ilk yapmanız gerekenlerin tümünü burada bulabilirsiniz.

IGN’nin incelemesi, Starfield’ın “yoğun miktarda kaliteli rol yapma görevleri ve ilgi çekici NPC’ler” arayışının, zor bir başlangıç ​​ve bazı temel zorluklara rağmen güçlü olduğunu açıklıyor.

Wesley, IGN için İngiltere Haber Editörüdür. Twitter’da @wyp100 adresinde bulabilirsiniz. Wesley’e wesley_yinpoole@ign.com adresinden veya gizli olarak wyp100@proton.me adresinden ulaşabilirsiniz.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Diablo 4’yü Görsel Yardım Almadan Tamamlayan İlk Kör Bireyle Tanışın.

Ty “Tyleniphe”, World of Warcraft ve Diablo gibi oyun serileri oynayarak büyüdü. Arkadaşlarıyla domuz kesmekten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com