Xbox Series X’de Ortasında Bir Yükseltme mi İstiyorsunuz? – Unlocked 611

Starfield maceralarımızın nasıl gittiği hakkında hızlı bir güncelleme yaptıktan sonra, Xbox liderlik ekibinin Series X/S parite kurallarını esneterek Baldur’s Gate 3’ü Xbox’a getirme kararını, Destin’in Phil Spencer’la yaptığı büyük röportajı – Microsoft’un Series X için orta nesil yenilemesi yapılıp yapılmayacağını da içeriyor – Volition’ın üzücü kapanışını ve daha fazlasını tartışıyoruz!

Favori podcast beslemelerinizden herhangi birinde abone olun, YouTube kanalımıza göz atın veya bu haftanın bölümünün MP3’ünü alın. Daha fazla harika içerik için, Todd Howard ile Haziran 2023 röportajımıza göz atın. Howard, Starfield vizyonunun sekiz yıl sonra gerçekleşmesini, Red Dead Redemption 2’nin bir ilham kaynağı olmasını ve geleceğinin neler getireceğini anlattı!

Daha fazla yeni nesil kapsamı için Xbox Series X incelememizi, Xbox Series S incelememizi ve PS5 incelememizi kontrol etmeyi unutmayın.

Ryan McCaffrey, IGN’in öngörü önizleme editörü ve hem IGN’in haftalık Xbox programı Podcast Unlocked‘un hem de aylık (-ish) röportaj programı IGN Unfiltered‘ın sunucusudur. Kuzey Jersey’li bir adam olduğu için ona göre “Taylor ham”, “pork roll” değil. Twitter’da tartışmak için kendisiyle @DMC_Ryan adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Diablo 4’yü Görsel Yardım Almadan Tamamlayan İlk Kör Bireyle Tanışın.

Ty “Tyleniphe”, World of Warcraft ve Diablo gibi oyun serileri oynayarak büyüdü. Arkadaşlarıyla domuz kesmekten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com