“DNF Duel: Brawler vs Swift Master, Enchantress, Kunoichi!”

DNF Duel - Brawler_02

Nexon’un bir sonraki DNF Duel DLC karakteri olan “Brawler” bir sonraki haftada çıkacak. Geliştirme ekibi zaten yeteneklerinin bir kısmını tartıştı ve sergiledi, ancak gerçek maçlarda nasıl bir performans sergiliyor? Brawler, Swift Master, Kunoichi ve Enchantress’e karşı mücadele ettiği bazı yeni ve kapsamlı oyun görüntülerini izleyebilirsiniz.

Brawler’ın dövüş stili “her türlü yolla yapma” üzerine odaklanmıştır. Bu, patlayıcı varilleri, Venom Mayınları, bir ağı ve zincirleri kullanmayı içerir. Bununla birlikte, başarılı bir varil patlamasının ardından kaydırma tekmesi gibi hareketlere geçiş yapmak için birçok seçeneği vardır. Geri dönüş potansiyeli de oldukça etkileyicidir, ancak bu oyuncunun becerisine bağlı olacaktır.

Brawler, mevcut Sezon Biletinin bir parçası olarak 14 Eylül’de kadroya katılıyor (ayrı olarak satın alma seçeneği de mevcut). Canlı yayına başladığında daha fazla ayrıntı için takipte kalın. DNF Duel, PS4, PS5, Nintendo Switch ve PC için uygun olup, yeni bir sahne ile birlikte Kış aylarında gelecek DLC karakteriyle birlikte sunulacak.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Turbocharged, En Yeni Fragmanda Yeni Oyun Modlarını Sergiliyor

Milestone geliştiricisi, yaklaşan arcade tarzı yarış oyunu Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged için yeni bir …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com