“Starfield Oyuncusu Dev L Harfindeki Gemisine Vurulamayan Düşmanlarını Şaşırtıyor”

Starfield oyuncuları, bilim kurgudan esinlenen ünlü araçlara dayalı gemiler inşa etmiş olsalar da, bu oyuncu tamamen farklı bir şey yaptı ve en güçlü gemiyi oluşturmuş olabilir. Solace_of_the_Thorns adlı bir Redditor, düşman gemilerinin geminin orta noktasını hedef aldığını ve bunun X, Y ve Z eksenlerindeki en uzak iki noktanın arasındaki mesafe alınarak hesaplandığını tespit etti. Solace_of_the_Thorns, bir orta noktaya sahip olmayan bir gemiye yapay zekanın ateş ederse ne olacağını merak etti. Cevap, “Fat L” veya “L-Wing” olarak adlandırılan bir şeydir.

L-Wing, Solace_of_the_Thorns’a göre “etkili bir şekilde” ön saldırılara karşı bağışıklıdır çünkü geminin orta noktası geminin üzerinde ve sol tarafındadır. Yani, L-Wing’in orta noktası gemi içinde değil, UZAY içindedir.

Şimdi, yapay zekanın hedefi kaçırması durumunda L-Wing’e isabet edebilir ancak bu garip bir durumdur. Yanlışlıkla ateşlenen mermiler sizin üzerinize gelebilir, ancak hedefe doğru ateşlenen herhangi bir mermi gemiyi kaçırır. “Bu, düşmana daha yaklaştıkça, onların sizi daha fazla kaçırdığı anlamına gelir, bu da sizi bir çatışmada son derece iyi yapar” diye açıkladı Solace_of_the_Thorns.

Gemisinin ana kısmı HABS ile yığınlanmış, yani Starfield’in yaşam birimleri, ve yan tarafta uzun ve ince bir kol bulunur, bu da ona L şeklinde bir görünüm verir. Yüksek seviyeli düşman korsanlarıyla bir çatışmadan yara almadan çıkmak istiyorsam, bu gerçekten W olan bir L’dir.

Kendi geminizi yapmak istiyorsanız, IGN’in Starfield gemi rehberine göz atarak bazı yararlı ipuçları alabilirsiniz.

Wesley, IGN için UK Haber Editörüdür. Twitter’da @wyp100 hesabından kendisine ulaşabilirsiniz. Wesley’e wesley_yinpoole@ign.com adresinden veya gizli olarak wyp100@proton.me adresinden ulaşabilirsiniz.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Diablo 4’yü Görsel Yardım Almadan Tamamlayan İlk Kör Bireyle Tanışın.

Ty “Tyleniphe”, World of Warcraft ve Diablo gibi oyun serileri oynayarak büyüdü. Arkadaşlarıyla domuz kesmekten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com