Switch 2, 12 GB RAM ile gelecek ve Matrix Teknoloji Demo’su DLSS 3.1 kullanıyormuş – Dedikodu (70 karakter)

Nintendo’nun partner geliştiricilere Gamescom’da kapalı kapılar ardında sunumlarla duyurulmamış olan yeni nesil konsollarının teknik demo’larını gösterdiği haberlerine inanılıyorsa, Eurogamer ve VGC’nin de son zamanlarda aynı şekilde bildirdiği gibi. Bu hikayelerin ardından, Switch’in halefiyle ilgili daha fazla ayrıntı potansiyel olarak ortaya çıkmıştır.

Brezilya çıkışlı Universo Nintendo’nun genel yayın yönetmeni Felipe Lima’ya göre, Switch’in halefi 12 GB RAM ile piyasaya sürülecek. Karşılaştırma açısından, PS5 ve Xbox Series X’in 16 GB RAM’leri varken, Xbox Series S’in 10 GB RAM’i bulunuyor.

Lima ayrıca, Nintendo’nun iddia edilen şekilde Gamescom’daki geliştiricilere gösterdiği Matrix Awakens demo’nun DLSS 3.5 yerine DLSS 3.1 kullandığını ve diğerlerinin rapor ettiği gibi konsolun gerçekten de ray tracing desteğine sahip olduğunu iddia ediyor.

Daha önce sızıntılar, Switch 2’nin (veya ne adı olursa olsun) 8 inç LCD ekran ve 512 GB dahili depolama sahip olacağını ve o da fiziksel medya olarak kartuşları kullanacağını iddia etti.

Universo Nintendo son zamanlarda ayrıca Nintendo’nun önümüzdeki hafta içinde bir Nintendo Direct sunumu düzenleyeceğini iddia etti, ancak bu sunumun şirketin yeni nesil konsoluyla ilgili olup olmayacağı henüz bilinmiyor. Bu konuda daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

P patronlarının yalanları ve onları nasıl yeneceğinize dair rehber

Ruh benzeri oyunda yenilecek birkaç patron var P’den yalanlar. Onları bulmakta ve yenmede sorun yaşıyorsanız, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com