Spider-Man 2 Rogue Galerisi, Venom, Kraven, Lizard ve Kara Kostümlü Spidey’i en iyi şekilde gösteriyor.

Spider-Man 2 geliştirici Insomniac Games, Venom, Kraven the Hunter ve Lizard’ın yanı sıra siyah takımlı Spidey’nin en iyi görüntüsünü bugüne kadar paylaştı.

Insomniac, Oct. 20’de piyasaya sürülecek olan Spider-Man 2 oyuncularının alt etmek zorunda kalacakları karakterlerin en iyisini göstermek için X’te bir dizi resim paylaştı. Bu, siyah takımlı Peter Parker’ın bir kötü karakter olduğu yüksek çözünürlüklü bir görüntü ile birleşiyor.

Aşağıdaki slayt gösterisinde görülebilecek olan bu resimler, aynı zamanda Insomniac’ın Spider-Man evrenine ilk kez katılacak olan Kraven the Hunter ve Lizard’ın da en iyi görünümlerini hayranlarına sunuyor, ancak Venom kadar ilgi görmemişlerdi.

“Spider-Man 2 Rogues Gallery” başlıklı bu slayt gösterisinin, makale slaydında görünebilecek bir çıktısı da mevcut.

Temmuz ayında yayınlanan bir fragman, hayranlara büyük tehdidin oldukça detaylı bir görüntüsünü sundu ve sonunda Venom’un gerçek kimliği üzerindeki tartışmalara bir son verdi. Hayranlar Harry Osborn, Kraven the Hunter veya Eddie Brock arasında bölündüler, ancak Insomniac, maskenin (veya ilk önceki) arkasında kimin olduğunu neredeyse onayladı.

Fragmanların yoğunluğuna rağmen, kötü karakter PlayStation, Spider-Man hayranlarına “Venom’un 19 inçini” sunarak internet kullanıcıları arasında bir kahkaha konusu olmuştur.

Insomniac ayrıca oyuna gelecek olan bir dizi erişilebilirlik özelliği ve yukarıda bahsedilen 19 inçlik Venom’un yer aldığı özel bir Koleksiyoncu Baskısı da açıkladı.

Ryan Dinsdale, IGN’de serbest muhabir olarak çalışmaktadır. O, The Witcher hakkında gün boyu konuşabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Diablo 4’yü Görsel Yardım Almadan Tamamlayan İlk Kör Bireyle Tanışın.

Ty “Tyleniphe”, World of Warcraft ve Diablo gibi oyun serileri oynayarak büyüdü. Arkadaşlarıyla domuz kesmekten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com