“Gotham Knights Nintendo Switch’e Geliyor Mu?”

Gotham Knights_1

Gotham Knights, Batman: Arkham Origins stüdyosu WB Games Montreal tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon RPG oyunu, Kuzey Amerika derecelendirme kurulu ESRB tarafından Nintendo Switch için derecelendirildi. Bu da resmi bir duyurunun yakın olabileceğini düşündürüyor.

Son sızıntılar, bir Nintendo Direct sunumunun önümüzdeki hafta içinde zamanlanmış olduğunu iddia ediyor. Bu doğruysa, WB Games’in Nintendo platformu için resmi olarak Gotham Knights‘ı duyuracağı yer olabilir.

Açık dünya oyunu gerçekten de Switch’e geliyorsa, teknik düzeyde nasıl başarılı olacağını görmek ilginç olacak. Oyun aslında çapraz nesil bir çıkış yapması planlanmıştı, ancak PS4 ve Xbox One sürümleri iptal edildi ve WB Games Montreal oyunun “ölçeği ve kapsamı”nı temel neden olarak gösterdi.

İncelememizde, oyunu 7/10 puan verdik ve “Gotham Knights’ın” modern bir açık dünya RPG olma ısrarı, bazı oynanış sorunlarına ve aşırı genel mekaniklere yol açmasına rağmen, burada yine de çok eğlence ve etkileyici bir hikaye deneyimi var. Arkham olmayabilir, ancak kendi hakkında yeterince iyidir.” tam incelemeyi buradan okuyabilirsiniz.

Gotham Knights şu anda PS5, Xbox Series X/S ve PC üzerinde mevcuttur.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Crew Motorfest Accolades fragmanı eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı

Mürettebat Motorfest’i Yakın zamanda piyasaya sürülmesinin ardından iyi karşılandı; eleştirmenler ve izleyiciler, öncekilerle karşılaştırıldığında yön …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com