Spider-Man 2’nin Yeni Ekran Görüntüleriyle New York City Muhteşem Görünüyor

marvel's spider-man 2

Marvel’s Spider-Man 2, şimdiye kadar gösterilenlerde birçok açıdan etkileyici bir izlenim bıraktı ve bunlar arasında tabii ki görsel ve teknik açıdan nasıl şekillendiği de var. Oyuna piyasaya çıkmasına biraz daha bir ay kala, geliştirici Insomniac, ne kadar iyi göründüğünü daha da vurgulamak için yeni ekran görüntüleri paylaştı.

Yeni ekran görüntüleri, New York Times tarafından yakın zamanda yayınlanan bir makaleden kaynaklanmakta ve oyuncuların oyunun açık dünyasında ziyaret edebilecekleri birçok anıtın örneklerini göstermektedir. Özellikle aşağıda görebileceğiniz görüntüler, Times Meydanı’nı, Greenwich’teki Washington Meydanı Kemeri’ni ve Coney Adası olduğu görünen yerleri göstermektedir, ki bu da açık dünyada bulunacağı onaylanmıştır.

Marvel’s Spider-Man 2’nin New York’u, elbette, önceki iki oyunundaki açık dünya haritasının yaklaşık iki katı kadar büyük olacak, bu yüzden oyuncuların ziyaret edebileceği daha çok anıtı olacak (bazı hayali olanlar dahil). Bununla birlikte, şehrin tanınabilir bir özelliği olan Chrysler Binası’nın oyun içinde bulunmayacağını belirtmek gerekir.

Marvel’s Spider-Man 2, 20 Ekim tarihinde PS5 için piyasaya sürülecek.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Street Fighter 6’da Poison odaklı oyun stili hakkında karakter rehberi detayları

Capcom, Street Fighter 6 için ikinci DLC dövüşçüsü A.K.I.’yı gelecek hafta piyasaya sürecek. Bazı kombolarını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com