“En Kötüden En İyiye Pokémon Şampiyonları Sıralandı”

Habere göre, Hau adlı bir karakterin, oyunda rakip olarak çıktığı ve oyuncunun seçimine göre Pokémonlarına adapte olduğu belirtiliyor. Hau, oyuncunun oyun başında seçtiği Alolan başlangıç Pokémonlarından birini seçiyor. Kendi yolculuğunda, Eevee adlı bir Pokémon da ediniyor. Eevee’nin farklı türlerde evrimleşebilen birkaç farklı formu olduğu bilinen bir Pokémon türüdür. Hau, seçtiği Pokémona göre Eevee’sini geliştirerek takımının tür dengesini ayarlıyor. Örneğin, ben Popplio seçtiğim için, Hau Eevee’sini Leafeon’a dönüştürdü ve böylece su tipi başlangıç Pokémonuma karşı bir çim tipi avantajı yakaladı. Bunun yanı sıra, diğer Pokémonları da oldukça güçlü ve birçok farklı zayıf noktayı sömürebilen saldırılarla donatılmış durumda. Bu yüzden, şampiyonluk mücadelesinde tek numara batırma hareketi yapabilen çok az Pokémonu bulunuyor.

Ancak merak ettiğim bir konu var, neden Hau’nun başlangıç Pokémonu sadece üç saldırı yapabiliyor? Bu oyunun kuralları gereği dördüncü bir saldırı öğretmemenize engel olan bir durum yok, kral. Bu şekilde oyun işliyor.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Destiny 2’nin En Vahşi Hafta Sonlarından Birini Yaşadı

Video oyunlarının bozulduğu zaman güzeldir. Aynı zamanda oyuncular için inanılmaz eğlenceli olabilir ve her şeyin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com