Eylül için PS Plus Ekstra Oyunları Sızdırıldı

Eylül ayında PlayStation Plus Extra oyunlarının listesi internete sızdı.

Dealabs’ın güvenilir kullanıcısı billbil-kun, Eylül ayının PS Plus Extra oyun seçeneklerini açıkladı:

  • NieR Replicant (PS4)
  • Star Ocean: The Divine Force (PS5, PS4)
  • 13 Sentinels: Aegis Rim (PS4)
  • Sid Meier’s Civilization 6 (PS4)
  • Sniper Ghost Warrior Contracts 2
  • Unpacking (PS5, PS4)

NieR Replicant, tam adıyla NieR Replicant Ver. 1.22474487139, NieR: Automata’nın yükseltilmiş bir öncülüdür. IGN’nin incelemesi 8/10 puan verdi: “Geliştirilmiş görseller ve düzgünleştirilmiş savaş, Nier’in güncellemesinde önemli bir yol kat ediyor, ancak yıldız yine hikaye.”

2021’in en iyi bağımsız oyunlarından biri olan Unpacking, hayatın küçük detaylarını doğru yere yerleştirmekle ilgili bir bulmaca oyunudur. IGN’nin Unpacking incelemesi ona da 8/10 puan verdi: “Unpacking basit, tatmin edici puzzle oyun mekaniğini kullanarak üzerimizde taşıdığımız şeyler hakkında etkileyici bir hikaye anlatıyor.”

İddiaya göre, altı oyun da Sony’nin PS Plus fiyat artışının ardından 19 Eylül’de yayınlanacak. Bu ayın başında Sony, tüm PS Plus 12 aylık aboneliklerinin fiyatını, tüm seviyelerde küresel olarak yükseltti.

Wesley IGN için UK News Editörüdür. Twitter’da @wyp100 adresinden ulaşabilirsiniz. Wesley’ye wesley_yinpoole@ign.com adresinden veya güvenli bir şekilde wyp100@proton.me adresinden ulaşabilirsiniz.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Diablo 4’yü Görsel Yardım Almadan Tamamlayan İlk Kör Bireyle Tanışın.

Ty “Tyleniphe”, World of Warcraft ve Diablo gibi oyun serileri oynayarak büyüdü. Arkadaşlarıyla domuz kesmekten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com