“Nier Replicant ve 13 Sentinels: Aegis Rim PS Plus Ekstra Oyunları Sızdırıldı!”

Eylül ayında PS Plus Extra’ya gelecek olan oyunlardan bazıları sızdırıldı. Bunlar arasında Nier Replicant ve 13 Sentinels: Aegis Rim bulunuyor. Sızıntı, Dealabs kullanıcısı Billbil-Kun tarafından yapıldı. Billbil-Kun, düzenli olarak PS Plus oyunlarını Sony’nin resmi duyurularından önce sızdırıyor. Bu oyunların resmi duyurusunun 13 Eylül’de yapılacağı iddia ediliyor. Sızan oyunlar başlıca olarak nitelendiriliyor. Bu ay PS Plus Extra ve Premium’a daha fazla oyun eklenmesi muhtemel olsa da, bunlar en önemli eklemeler gibi görünüyor.

İlk olarak, kült klasik aksiyon RPG oyunu Nier Replicant ver.1.22474487139… geliyor. Nier Automata’nın büyük başarısının ardından, bu yeniden yapım orijinal oyunu yeni bir kitleye sunuyor. Bir sonraki oyun, strateji/roman hybriti olan 13 Sentinels: Aegis Rim. Bu boyalı bilim kurgu oyunu, aynı mekaniğe dayalı gizemli olaya karışan 13 POV karakterini takip ediyor. PS Plus Extra ekibine Star Ocean: The Divine Force da katılıyor. Bu, uzun soluklu Star Ocean serisinin en son oyunu. Diğer Extra ve Premium’lara katılan oyunlar arasında epik strateji oyunu Civilization VI, gizli nişancı oyunu Sniper Ghost Warrior Contracts 2 ve hit bağımsız bulmaca oyunu Unpacking bulunuyor.

Eylül ayının ilk PS Plus oyunu olan Saint’s Row (2022), resmi duyurudan önce aynı kaynak tarafından sızdırıldı. Oyunun dahil edilmesi daha sonra Essential seviyesinin bir parçası olarak resmi olarak doğrulandı.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com