Resident Evil 4 Remake büyük indirimle satışta!

Resident Evil 4 indirime girdi! Resident Evil 4, 2023’ün çıkış takvimini takip etmek oldukça zorlu oldu çünkü birbirinden harika oyunların sayısı oldukça fazla. Yeni deneyimlerin yanı sıra, bu yılın öne çıkan remaster ve remakelerinden biri olan Resident Evil 4 de bulunuyor. Eğer harika bir şekilde yeniden yapılan 2005 klasik versiyonunu kaçırdıysanız ya da indirim bekliyorsanız, şimdi tam zamanı. Resident Evil 4, PS5, Xbox Series X ve PS4 için 60 dolarlık fiyatıyla sadece 40 dolara indirildi.

Oyun, Best Buy sitesinde üç platformda da mevcutken, Amazon’da şu anda sadece PS4 versiyonu bulunuyor. İyi haber ise PS5’te oynamayı planlıyorsanız, ücretsiz bir güncelleme alabileceğiniz. Sadece diskinizi PS5 konsolunda doğrulama için tutmanız gerekecek, ancak bu yöntemi kullanarak dijital bir PS5 sürümünü indirebilir ve Leon Kennedy’nin kanlı ve korkunç İspanya tatilini 4K kalitesinde yaşayabilirsiniz.

Leon Kennedy, Amerika Birleşik Devletleri başkanının kızını kaçıran enfekte tarikat üyeleri karşısında biyolojik olarak üstte olmayabilir, ancak Gizli Servis eğitimi yılları onu acemi bir polis memurundan ölümcül bir silaha dönüştürmüştür.

“Bugün aksiyon oyunlarının nasıl yapıldığını değiştiren bir deneyim olan Resident Evil 4’ü nasıl yeniden yaparsınız? En iyimser senaryoda bile adil bir meydan okuma ve en kötü senaryoda imkansız bir görevdir,” Kurt Indovina, GameSpot’un Resident Evil 4 incelemesinde şöyle yazmıştır. “Bu yüzden geliştirici Capcom, ikinci kez tekerleği yeniden icat etmeye çalışmak yerine, orijinalin tasarımının zekice üzerine odaklanarak deneyimi geliştirdi ve ince ayar yaptı. Sonuç, eski hayranlara mükemmelliğini hatırlatan, aynı zamanda modern bir klasik ve tüm zamanların en önemli oyunlarından birini yeni bir nesle tanıtan etkileyici bir yeniden yapım oldu.”

2023’ün popüler oyunlarına ilişkin daha fazla indirim için bu Final Fantasy 16, Kirby’s Return to Dream Land Deluxe ve The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom indirimlerine göz atabilirsiniz.

Burada tartışılan ürünler, editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçildi. Eğer sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com