Spider-Man, Doctor Strange 2 Filminde Olacaktı

Spider-Man, Stephen Strange ile multiverse yolculuğuna Doctor Strange 2’de katılacaktı. Ancak, stüdyo COVID nedeniyle bazı ayarlamalar yapmak zorunda kaldı.

Haber, kullanıcı ScarletWitchUpd‘nin bir klibini paylaştığı X (eski adıyla Twitter) tarafından yapılan bir duyuruda ortaya çıktı. Kostüm tasarımcısı Graham Churchyard, Spider-Man: No Way Home’un aslında Doctor Strange 2’den sonra çıkması gerektiğini açıkladı. Ancak COVID nedeniyle No Way Home öne çekildi ve her iki filmde de değişiklikler yapıldı.

“Doctor Strange ve yeni kostümüyle America Chavez aslında Spider-Man’e katılacaktı,” dedi Churchyard. “Ve Spider-Man de Multiverse’e çok kısa bir cameo görünümüyle girecekti. Sonra COVID her şeyi salladı.”

Graham Churchyard, MCU’da çeşitli filmlerde çalışmış İngiliz bir kostüm tasarımcısıdır. Bunlardan bazıları Spider-Man: Far from Home, Avengers: Age of Ultron ve Guardians of the Galaxy’dir.

Ne olabileceğini düşünmek eğlenceli olsa da, Doctor Strange 2’nin aslında nasıl planlandığını hiçbir zaman bilemeyebiliriz. Ancak bu mantıklı çünkü Doctor Strange, Spider-Man: No Way Home tanıtımlarında sıkça yer aldı ve her iki film de birbirlerinden beş ay arayla çıktı.

Daha fazla Marvel içeriği için Deadpool 3 Yönetmeni Shawn Levy’nin Avengers: Secret Wars söylentilerine yanıt verdiği ve Deadpool 3 Yönetmeninin MCU “nerds”lerinin Wolverine’in kostümünü tasarladığı hikayemizi kontrol edin.

Burada tartışılan ürünler, editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçildi.
GameSpot, sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız gelirin bir kısmını alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com