“SüngerBob KarePantolon: Kozmik Sallantı Ekim’de PS5 ve Xbox Series X|S’e Geliyor”

THQ Nordic, SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake’in PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için 16 Ekim’de piyasaya sürüleceğini duyurdu. Ayrıca, PC, PS4, Nintendo Switch ve Xbox One dahil olmak üzere tüm platformlara ücretsiz bir güncelleme gelecek. Bu güncelleme, Fotoğraf Modu gibi bir dizi yeni özelliği içerecek.

Fotoğraf Modu, oyuncuların 19 farklı filtre arasından seçim yapmalarını ve bunları resimlerine uygulamalarını sağlayacak. Ayrıca yeni kostümler de var – Kral Doubloon kostümü, tüm doubloon’ları toplayarak kilidi açılabilir ve Peluş Gary kostümü, tüm ödülleri kilitleyerek elde edilebilir.

Bu özelliklere ek olarak, PlayStation 5 versiyonunda oyunda DualSense kontrol cihazı özellikleri desteklenecek. Örneğin, eşyaları alırken ses çıkacak ve mercan üfleyici ve sallama kanca hareketlerinde adaptif tetikler devreye girecek.

Güncelleme, genel hataları düzeltecek ve kaydetme işlevinin tamamen çalışmayı durdurduğu ve yükleme ekranında oynama süresinin durmadığı nadir durumları düzeltecek.

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake, bu yıl 31 Ocak’ta ilk kez piyasaya sürülmüştü. GameSpot’un SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake incelemesinde, “Eğer SpongeBob’a karşı hiçbir saygınız veya takdiriniz yoksa, eski oyunlar veya çizgi film olsun, Cosmic Shake sizin ilginizi çekmeyebilir. Ancak SpongeBob’u sevenler için Cosmic Shake, eski dostlarla harika zaman geçirilen bir oyun.” denmişti. Burada tartışılan ürünler, editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. GameSpot, sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız gelirden pay alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com