Ubisoft’un XDefiant oyunu, PlayStation ve Xbox tarafından reddedildi ve ertelendi.

Ubisoft, PlayStation ve Xbox tarafından sertifikasyon reddedildikten sonra, Eylül ortasından Ekim ortasına kadar bir yerlerde potansiyel olarak başlatabilir.

Yazılı bir güncellemede, yapımcı Mark Rubin, Ubisoft’un XDefiant’i PlayStation ve Xbox için Temmuz sonunda sertifikasyon sürecine başladığını belirtti. Bununla birlikte, Ağustos ortasında Ubisoft, oyunun Not Pass aldığını öğrendi. Geçmiş olsaydı, XDefiant Ağustos sonunda piyasaya sürülürdü.

Şimdi, Ubisoft oyun içinde uyumluluk ve işlevsellik hatalarını aramak ve düzeltmek zorunda, böylece nakliye yapabilir. Ubisoft, ilk parti platformlarına tekrar sertifikasyon için iki haftadan daha az bir sürede başvurmayı planlıyor. Eğer oyun geçerse, o zaman orta veya Eylül’ün sonlarına kadar resmen piyasaya sürülebilir.

Rubin ayrıca, oyunun muhtemelen bir koşullu Pass alacağını belirtiyor, bu da Ubisoft’un Birinci Gün Düzeltmesi uygulaması gerektireceği anlamına geliyor ve XDefiant erken orta Ekim’de yayınlanıyor.

“Oyun yayınları için standart kuralları izliyor olsaydık, özgüvenli bir yayın tarihine sahip olmak için yeterli süre önceden bir tarih belirlerdik. Bununla birlikte, bu oyunla ilgili pek çok şeyle birlikte, tipik yolu seçmedik,” Rubin açıkladı.

Şöyle devam etti: “Milyonlarca insanın oyununuzun hazır olmasından önce oyununu oynaması normal değildir. Tüm eksikleriyle tamamlanmamış bir oyunu milyonlarca insana göstermekten korkmamak normal değildir. Bunlar gerçek testlerdi ve yalnızca pazarlama etkinlikleri değildi. Dolayısıyla, ne zaman yayınlayacağımız konusunda gerçek cevap ‘en kısa zamanda’ olacak. Ve daha fazla bilgiye sahip olduğumuzda sizi güncellemeye devam edeceğiz.”

XDefiant, Ubisoft San Francisco tarafından geliştirilen ücretsiz birinci şahıs nişancı oyunudur. Bu yıl içinde birkaç beta aşaması geçirdi, Nisan ayında kapalı bir beta ve Haziran ayında açık beta dahil. PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için piyasaya sürülecek.

IGN’in XDefiant’in ilk kapalı beta izlenimlerinde şunları söyledik: “Kusursuz değil ve kesinlikle büyük ölçüde iyileştirme ve ayarlama gerektiriyor. Ancak temel oynanış var ve eğlenceli.”

George Yang, IGN için serbest yazar. 2019’dan beri endüstri hakkında yazıyor ve Insider, Kotaku, NPR ve Variety gibi diğer yayınlarla çalışmıştır.

Video oyunları hakkında yazmadığı zaman George video oyunları oynuyor. Ne sürpriz! Onu Twitter’da @Yinyangfooey üzerinden takip edebilirsiniz.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Diablo 4’yü Görsel Yardım Almadan Tamamlayan İlk Kör Bireyle Tanışın.

Ty “Tyleniphe”, World of Warcraft ve Diablo gibi oyun serileri oynayarak büyüdü. Arkadaşlarıyla domuz kesmekten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com