Attack On Titan’in Son Bölümü Yakında Geliyor!

Yıl 2013’te olağanüstü bir başlangıç yaparak ve son sezonunu oldukça uzun tutarak on yılın en iyi shonen animesi halini alan “Attack on Titan”ın final bölümü için bir yayın tarihi sonunda açıklandı.

Resmi “Attack on Titan” internet sitesinde bir gönderiye göre, “Attack on Titan The Final Season Part 4” (Crunchyroll’da “Attack on Titan: The Final Chapters Part 2” olarak yeniden adlandırıldı) Japonya’da 4 Kasım’da prmiyer yapacak. Bir ABD yayın tarihi henüz duyurulmadı, ancak bu tarihten kısa bir süre sonra Hulu ve Crunchyroll gibi yayın servislerinde prmiyer yapması muhtemeldir, çünkü daha önceki “final” sezonlarında olduğu gibi.

Bir fragmanını görebilirsiniz, fragman Seri Protagonist-Dönüşmüş-Kötü Adam Eren Jaeger’ın kitlesel soykırım yapmasını engellemek için Survey Corps’un artıklarını gösteriyor.

Resmi “AoT” web sitesi, final sezonun prmiyeriyle birlikte “Attack on Titan Worldwide After Party” adlı ilk “hayran katılımlı” bir partiyi de duyurdu. Erişilebilen sanal etkinlik, akıllı telefonlar ve bilgisayarlar üzerinden Kasım ayının 5 ila 8’inde gerçekleştirilecek.

“Attack on Titan”ın karmaşık final sezonunun bir açıklaması

“Attack on Titan”, daha olgun ve ahlaki açıdan karmaşık bir şekilde özgürlük hakkında bir politik drama olma noktasında hayranlar arasında yeni zirvelere ulaşmasına rağmen (faşist bir alt metinle birlikte), birçok hayran, çekilen final sezonu nedeniyle heyecanlarının azaldığını hissetti. Şovun üç yıldan uzun süredir “sona erdiğini” düşünürsek, onları suçlamak zor değil.

“Attack on Titan”ın dördüncü sezonu, 2020’de Amerika Birleşik Devletleri’nde “Attack on Titan The Final Season” olarak şekillendirildi ve 16 bölüm yayınlandıktan sonra ikinci bir kura (veya bölüm) olarak kendini bölerek 2022’de ek 12 bölüm yayınlandı. Mappa stüdyosu, yaratıcı Hajime Isayama’nın mangasının anime uyarlamasını iki saatlik özel bölümlere, “Attack on Titan The Final Season Part 3” (başka bir deyişle “Attack on Titan The Final Chapters”) başlığı altında böldüğünü duyurdu ve bu bölümler Crunchyroll ve Hulu’da bu yılın 3 Mart’ında yayınlandı. Gösterinin yaklaşan son sezonu, Japonya’da “Attack on Titan The Final Season Part 3, Second Half” olarak bilinirken, Amerika’da basitçe “Attack on Titan The Final Chapters Part 2” olarak adlandırılıyor.

Hala anlamadınız mı? Şaşırtıcı olan, adlandırma kuralları ve parçalı yayınları nedeniyle “Attack on Titan”ın final sezonu tamamen karışık durumda. Burada asıl önemli nokta, gerçek, gerçek final bölümünün çok yakında gelecek olması. Sonunda sona eriyorlar.

Büyük bir ihtimalle, “Attack on Titan The Final Chapters Part 2” nin fazla gecikmesi, dizinin çizgi romanın dağıttığı gibi diziyi sevenlerin ilgisini çekebilir mi? Bu arada, hayranlar “Attack on Titan The Final Chapters Part 1” in İngilizce dublajını Crunchyroll’da izleyebilirler.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Destiny 2’nin En Vahşi Hafta Sonlarından Birini Yaşadı

Video oyunlarının bozulduğu zaman güzeldir. Aynı zamanda oyuncular için inanılmaz eğlenceli olabilir ve her şeyin …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com