CoD: Modern Warfare 2 Ücretsiz MP Haftası İlan Edildi, Ancak Büyük Bir Şart Var

Activision Modern Warfare 2’nin çok oyunculu modunun, 5. Sezon boyunca tam bir hafta boyunca ücretsiz olacağını duyurdu. Herkes 13-20 Eylül tarihleri arasında oyunun çok oyunculu modunu deneyebilecek, ancak belli playlistlere ve katı bir zaman sınırlamasına tabi olacak.

Bu ücretsiz çok oyunculu içerik, Shipment 24/7, Ground War modları ve daha fazlası gibi birçok playlisti içerecektir. Yeni gelenler, standart çekirdek modları, sert modlar ve parti modları arasından seçim yapabilirler. Erişim, 5. Sezonun yeni içeriğini de kapsamaktadır, örneğin DRC – Zone 1 haritası ve Havoc oyun modu.

Diğer standart haritalar arasında Shipment, Shoot House, Dome, Farm 18, Mercado Las Almas, Embassy, Vondel Waterfront, Punta Mar ve Strike bulunmaktadır. Kullanılabilir Ground War haritaları ise Guijarro ve Al Malik International’dir.

Bu, Activision’ın Call of Duty için ücretsiz bir hafta sunmadığı ilk kez değil, ancak bu sefer oyun süresi 2.5 saatle sınırlı olacak. Bu çok fazla bir ücretsiz erişim gibi görünmese de, sadece maçlarda geçirilen süreyi sayacak ve menülerdeki gezintileri içermeyecektir. Modern Warfare 2’yi satın alanlar, silahlarının, operatörlerinin ve kozmetik öğelerinin büyük bir kısmını Modern Warfare 3’ün satın alımıyla birlikte taşıyabileceklerdir. Bu, Call of Duty’nin yeni Carry Forward programının bir parçasıdır.

Ücretsiz çok oyunculu hafta 13 Eylül’de PT saat 10:00’da / ET saat 13:00’te başlayacak ve aynı saatte 20 Eylül’de sona erecektir. Dosya boyutları platforma göre değişeceğinden, Activision oyunculara tüm ayrıntıları görmek için tercih ettikleri platformu ziyaret etmelerini önerdi.

Modern Warfare 3 için kampanya ayrıntıları, çok oyunculu haritalar, Zombies ve daha fazlası gibi önemli duyuruların tüm vurgularını kontrol etmeyi unutmayın.

Burada tartışılan ürünler, bağımsız olarak editörlerimiz tarafından seçilmiştir. Eğer sitemizde yer alan bir şey satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com