Cyberpunk 2077 – Night City Wire 14 Eylül’de!

CD Projekt RED, yeni oyun genişlemesi Phantom Liberty’nin yaklaşan lansmanı sayesinde Cyberpunk 2077 hakkındaki heyecanı sürekli artırmaktadır. Bu lansmandan önce, geliştirici daha fazla oynanış ve detayları ortaya çıkarmaya hazırlanıyor.

CD Projekt RED, Night City Wire adlı şovunun bu hafta sonunda, 14 Eylül Perşembe günü, 08.00 Pasifik Zamanı’nda bir bölümünü daha canlı olarak yayınlayacağını duyurdu. CD Projekt RED, Phantom Liberty ile birlikte oyuna eklenecek yeni radyo istasyonları hakkında konuşacak ve genişleme paketinin yeni yeteneklerini ve oynanış mekaniklerini açıklayacak.

Bu arada, Phantom Liberty karakteri Solomon Reed hakkında daha fazla ayrıntının kendisi olan oyuncu Idris Elba’dan da açıklama gelecek. CDPR ayrıca “bir veya iki sürpriz” de müjdelemektedir. Yeniden tasarlanan 2.0 Güncellemesi hakkında da daha fazla ayrıntı bekleniyor, bunun ne zaman yayınlanacağı da açıklanacak.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, 26 Eylül’de PS5, Xbox Series X / S ve PC için piyasaya sürülecek.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Turbocharged, En Yeni Fragmanda Yeni Oyun Modlarını Sergiliyor

Milestone geliştiricisi, yaklaşan arcade tarzı yarış oyunu Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged için yeni bir …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com