EA FC’ye Göre Dünyanın En İyi Dört Futbolcusu

EA Sports’ın futbol oyunları için yeni bir dönem başlıyor, uzun süredir devam eden FIFA serisi artık yok. Eylül ayında çıkacak olan EA FC 24, EA Sports’un ilk non-FIFA oyunu ve onunla birlikte oyunda yer alan sanal futbolcuların gerçek hayattaki değerlendirmesi ortaya çıkıyor.

Bugün EA, FC 24 için erkek ve kadın oyuncuların en iyi 24 puanlarını açıkladı ve EA Sports’un dünyanın en iyi dört futbolcusunun kim olduğunu doğruladı.

FC 24, 91 genel puanı olan dört oyuncuya sahip. Bunlar şunlardır:

– Kylian Mbappé – 91 puan – Ligue 1 Uber Eats
– Alexia Putellas – 91 puan – Liga F
– Erling Haaland – 91 puan – Premier League
– Kevin De Bruyne – 91 puan – Premier League

FC 24, erkek ve kadın oyuncuların Ultimate Team modunda birbirleriyle oynayabildiği oyunun en popüler ve tartışmalı modunda bir doğal dezavantaja sahip değildir. Eğer bir erkek ve kadın oyuncu aynı özelliklere (istatistikler), aynı boyuta ve aynı ağırlığa sahipse, sanal sahada elde edilen sonuçlar tamamen aynı olur. Özellikler, oyuncunun oynadığı ligle ilgilidir. Bu da Chelsea’nin süperstarı Sam Kerr’ı 90 genel puanıyla Women’s Super League’e kıyasla Ultimate Team’e getirir ve benzer derecelendirilmiş erkek oyuncularla rekabet edebilir.

Bu yılın oyununun nasıl oynandığına dair bir fikir edinmek için IGN’in EA Sports FC 24 ön incelemesine göz atın. Nintendo Switch sahipleri, kendi versiyonlarının önceki FIFA Legacy baskılarından çok daha gelişmiş olduğunu öğrenmekten memnun olabilirler.

Haberin kaynağına ait resimleri görmek için çıktıları kontrol edebilirsiniz.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Diablo 4’yü Görsel Yardım Almadan Tamamlayan İlk Kör Bireyle Tanışın.

Ty “Tyleniphe”, World of Warcraft ve Diablo gibi oyun serileri oynayarak büyüdü. Arkadaşlarıyla domuz kesmekten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com