“Final Fantasy 7 Ever Crisis: 2 Milyon İndirmeye Ulaştı!”

Final Fantasy 7 Ever Crisis

Bazı yayınlar, Bethesda Game Studios’un Starfield oyunu hype’ının altında gözden kaçtı. Final Fantasy 7 Ever Crisis, 7 Eylül tarihinde iOS ve Android için piyasaya sürüldü. Ancak oyun oldukça iyi performans gösterdi ve resmi Twitter hesabı iki milyondan fazla indirilme olduğunu raporladı.

Bu mobil oyun için başarılı bir başlangıç oldu. Oyun esasında ücretsiz bir şekilde Final Fantasy 7 hikayesini “yeniden düşünüyor” ve gacha unsurları ekliyor. Keşif sırasında kullanılan sanat tarzı eski oyunları anımsatıyor ancak keskin yeni görseller içeriyor. Aynı zamanda farklı karakterler ve varyasyonlardan oluşan takımlar kurup, savaşlarda Hareketli Zaman Savaşı sistemini kullanabiliyorsunuz.

Mobile oyun, Before Crisis, Advent Children, Crisis Core Reunion ve Dirge of Cerberus hikayelerinin yanı sıra Sephiroth’un orijinal bir hikayesini de içeriyor. Final Fantasy 7: The First Soldier‘ın (kapanmış olan) olaylarından sonra ve Crisis Core‘a geçiş yapılıyor. Zamanla, Ever Crisis‘in uzun vadeli ilgi görmesi konusunda bilgi vereceğiz, bu yüzden daha fazla güncelleme için takipte kalın.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Turbocharged, En Yeni Fragmanda Yeni Oyun Modlarını Sergiliyor

Milestone geliştiricisi, yaklaşan arcade tarzı yarış oyunu Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged için yeni bir …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com