Fortnite, My Hero Academia etkinliği üç yeni skin ve bol miktarda XP ile geri dönüyor. (66 karakter)

Fortnite’nin türünün devi olmasına rağmen, anime markalarıyla işbirliği yaparak daha büyük bir başarı yakaladığı için ikinci bir My Hero Academia etkinliği bugün oyunun içinde başlıyor gibi görünüyor. Bu yeni etkinlik, MHA hayranları ve onu bilmeyen herkes için üç yeni karakter kostümü, yeni ve geri dönen temalı silahlar ve savaş geçidi seviyeleri sunan oyun içi zorluklarla birlikte geliyor. Bunların hepsi, Fortnite güncellemesi 26.10’un tam yama notları aşağıda görülebilir.

Fortnite’daki My Hero Academia kostümleri
Bugün, üç yeni kostüm mağazada satışa çıkıyor: Shoto Todoroki, Eijiro Kirishima ve Mina Ashido. Oyuncular, kahramanları ve onların alternatif stillerini bu etkinlikten önceki etkinliğin kostümleriyle birlikte mağazada bulabilir, bu sayede koleksiyonlarını tamamlayabilirler.

My Hero Academia temalı malzeme düşüşleri, bu öğeleri içerecek şekilde bulunabilir, bu yüzden mini haritanızda onları arayın ve düşmanların almadan önce alın. Buz Duvarları ayrıca Fortnite’ın geleneksel sandıklarında ve nadir sandıklarında da bulunabilir.

Deku ve Todokori Görevleri
Görev günlüğünde yeni oyun içi zorluklar bulunabilir ve oyuncular bunlardan altısını tamamlamak için anında seviye atlama yaparlar – üstelik her biri ayrıca deneyim puanı da verir. Bu, Perşembe’nin Haftalık Görevleri öncesinde bile çok sayıda savaş geçidi seviyesinin sunulduğu anlamına geliyor.

Bölüm 4 Sezon 4 Süper Seviye Stilleri
Her zamanki gibi, savaş geçidi ödülleri, sezonun beş kostümü için üç gösterişli varyant içerir ve savaş geçidi seviyesi 125’ten başlayarak kazanılabilirler. Bu sezon stiller; Heisted Jade, Lost Amethyst ve Yellow Diamond adını taşır ve bazıları aşağıda görülebilir. Ayrıca artık oyun içinde görülebilirler.

Fortnite 26.10 yama notları
Düzeltmeler açısından, bu yamada da birkaç tane var. İşte bugünden itibaren keyfini çıkarabileceğiniz başlıca düzeltmeler:

– The Beautiful Bow Emoticon, sahiplerinin envanterinde tekrar kullanılabilir oldu.
– Gerçeklik Eklemelerini yeniden rastgeleleyerek Barlar harcamak, Caper ve Alias Kostümleri için Görevleri ilerletecektir.
– Bir Vault Ekranıyla etkileşim halindeyken silahları değiştirmek artık ekranın etkileşilemez hale gelmesine neden olmayacak.
– Kurtulan Madalya ilerleme hedefleri artık 9/10 seviyesinde takılı kalmayacak.
– PC’de, Fortnite’dan alt-tab yaparken otomatik koşu durmayacak.
– Android’de gyro kontrolü artık tersine çevrilmeyecek.

Bu yama, Fortnite güncellemeleri alan tüm platformlarda şu anda aktiftir.

Dikkat: Burada tartışılan ürünler, bağımsız olarak editörlerimiz tarafından seçilmiştir. GameSpot, sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız gelirin bir kısmını alabilir.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Xbox, PS5’e eşleşmek için fiyatları artırmadı.

Microsoft, PlayStation 5 konsollarının fiyatını arttırmasına tepki olarak, rekabetçi kalmak için Xbox Series X|S’in fiyatını …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com