“Lies of P Montage Video’da Birden Fazla Patron Gösteriliyor!”

Lies of P_01

NEOWIZ’un önümüzdeki hafta piyasaya sürülecek olan Lies of P oyununun farklı silahları ve Silah Kolları ile ilgili oynanış gördük. Hatta kukla kral gibi patron savaşları da sergilenmişti, peki ya sekiz patron? IGN, her birini sergileyen yeni bir montaj videosuna sahip. Aşağıdan kontrol edin, ancak hala bilinmeyenlere karşı spoilerlara dikkat edin.

Kukla Kralı sonunda yer alsa da, ilk kez birkaç patron görüyoruz. Ağır silahlar kullanan mutasyona uğramış yaratıklar, P’yi delip geçebilen zarif görünümlü kuklalar ve inanılmaz bir hızla hareket eden devasa bir düşman var. Her biri farklı şekilde savaşıyor, bu yüzden stratejinizi buna göre ayarlamanız gerekecek.

Lies of P, 19 Eylül’de Xbox Series X/S, Xbox One, PS4, PS5 ve PC için piyasaya sürülüyor. Erken erişim, Deluxe Edition ile birlikte sunulacak ve 16 Eylül’de başlayacak. Daha fazla bilgi için buraya göz atabilirsiniz.


Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

Alan Wake 2’nin kamera arkası videosu, ses tasarımı ile müzik arasındaki çizginin bulanıklaştırılmasını tartışıyor

Remedy Entertainment, hazırlık aşamasında bir dizi kamera arkası videosu yayınladı. Alan Wake 2’ler Oyunun çeşitli …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com