“Mortal Kombat 1’nin Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!”

O çift gün içinde Mortal Kombat 1, Xbox Series X/S, PlayStation 5, Nintendo Switch ve PC platformlarında yayınlanacak. Bununla birlikte, NetherRealm Studios son bir ay boyunca oyun için birçok fragman yayınladı, genellikle oynanabilir karakterleri ve Kameo Dövüşçülerini açıklamak için.

Bugün erken saatlerde oyuna resmi başlangıç fragmanı da yayınlandı. Ancak, fragmanın kan ve vahşet içermesi nedeniyle, genellikle fragmanı burada izlemeniz için bir embed linki paylaşırız. Ancak, bu kez Mortal Kombat olduğu için ve oynanışın açıkça kan ve vahşet içermesi nedeniyle, fragmanın embed linkleri yaş sınırlamasına tabi tutulmuştur. Dolayısıyla, fragmanı izlemek için YouTube’a gitmeniz gerekecek. Aşağıdaki bağlantıyı bulabilirsiniz.

Kaynak:

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

“Famitsu’nun En Çok İstenen Oyunlar Listesi Yayımlandı!”

Famitsu dergisi ekibi tarafından The Land of the Rising Sun’da en çok istenen video oyunlarına …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com