Phantom Liberty’den Black Sapphire Club’a göz kırpan konsept resimleri!

cyberpunk 2077 phantom liberty

CD Projekt RED ve Cyberpunk 2077 için yoğun bir ay, devasa 2.0 güncellemesini ve ardından ücretli genişleme paketi Phantom Libertyyi almasıyla devam ediyor. Bu genişleme paketi, Dogtown adlı yeni bir bölgeyi tanıtıyor ve daha önce Kara Pazar gibi bazı kötü mekanları görmüştük, ancak elit insanların da bulunduğu mekanlar var.

Yeni konsept sanatında ortaya çıkan bilgilere göre, Kara Safir ismini taşıyan gizli bir kulüp, Dogtown’ı işleten Albay Kurt Hansen tarafından sahipleniliyor. Kendisinin kutsal yerinin “üstünde” bulunan bu kulüp, Night City’nin elitlerini ve dünyadan gelenleri ağırlıyor. “Kurt’un uyanık gözünden tabii ki emin olmak kaydıyla” her türlü şaibeli anlaşmanın yapıldığı güvenli bir yer olarak tanımlanıyor.

Bu durumda, Hansen’ın NUSA başkanı Rosalind Myers’ı hedef almasının uluslararası gözleri çekebileceği, ancak amacının ne olduğunun henüz görülmediği belirtiliyor. Her ne olursa olsun, V ve Solomon Reed gibi karakterlerin, Myers’ı kurtarmak için bekleyen bir FIA uyuyucusu, nasıl yer alacaklarını görmek ilginç olacak.

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty 26 Eylül’de Xbox Series X/S, PS5 ve PC için piyasaya sürülecek. Burada hakkında bilmeniz gereken her şeyi kontrol edin.

Ahmet Yılmaz

About Ahmet Yılmaz

Selam oyun severler! Ben Ahmet Yılmaz, Lepeta.net'in heyecan dolu dünyasında sizlere oyunların perde arkasından bakma fırsatı sunan bir yazarım. Bilgisayar mühendisiyim ve teknik detayları anlamayı seviyorum. Oyunlar benim için sadece eğlence aracı değil, aynı zamanda sanat eserleri. Lepeta.net'teki görevim, en yeni oyun haberlerini takip etmek ve sizlere en güncel içerikleri sunmak. Oyunların derinliklerine inmeyi ve geliştiricilerin emeklerini öne çıkarmayı amaçlıyorum.

Check Also

P patronlarının yalanları ve onları nasıl yeneceğinize dair rehber

Ruh benzeri oyunda yenilecek birkaç patron var P’den yalanlar. Onları bulmakta ve yenmede sorun yaşıyorsanız, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Konya Oto Ekspertiz www.ocianews.com